04.09.2017 11:24

Tom Holland miał wypadek na planie zdjęciowym

Tom Holland, który niedawno wcielił się w kolejną wersję Spider-Mana, miał nieprzyjemny wypadek na planie zdjęciowym do jednego z jego najnowszych filmów. Aktor złamał sobie nos. To nie pierwsza tego typu kontuzja w jego karierze. 

Tom Holland, Spider-Man
foto: EastNews/Zelig Shaul/ACE Pictures

Tom Holland wyrobił sobie nazwisko rolą Petera Parkera/Spider-Mana w najnowszej ekranizacji przygód komiksowego superbohatera. Młody aktor słynie z tego, że lubi brać udział w scenach, w których większość aktorów wysługuje się dublerami. Do roli Spider-Mana ostro trenował i potrafi zachwycić nie jedną akrobacją. Bez problemu radził też sobie w scenach pełzania po ścianach. Niestety ostatnio miał mały wypadek na planie jednego ze swoich najnowszych filmów. I jak na ironię przystało, nie chodzi o superprodukcje „Avengers: Infinity War i „Avengers 4”, w której ponownie zobaczymy go w roli Spider-Mana. Okazuje się, że Holland złamał sobie nos podczas prac nad filmem „Chaos Walking. Poinformował o tym na swoim Twitterze.

To nie pierwsza tego typu kontuzja w karierze młodego aktora. Holland miał już złamany nos. Do wypadku doszło na planie „Zaginionego miasta Z z 2016 roku, kiedy ostatniego dnia zdjęciowego postanowił zrobić salto do tyłu i upadł na twarz. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do złamania sprzed kilku dni. Na szczęście, sądząc z aktywności na Twitterze, będzie żył. Złamanie nie przeszkodzi mu w odgrywaniu roli Todda Hewitta, głównego bohatera „Chaos Walking”. Historia toczy się w dystopijnej przyszłości, w której nie ma kobiet. Pozostałe przy życiu istoty potrafią czytać w myślach za pomocą strumienia wspomnień, obrazów i dźwięków. Oprócz Hollanda na ekranie zobaczymy między innymi Daisy Ridley, Madsa Mikkelsena, i Nicka Jonasa. Premiera ekranizacji powieści Patricka Nessa planowana jest na marzec 2019 roku.

Holland powinien bardziej na siebie uważać albo na stałe nosić kostium zaprojektowany przez Tony'ego Starka. Najwyraźniej w stroju superbohatera aktor jest bardziej bezpieczny. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do formy. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Spider-Man Tom Holland