10.09.2019 13:49

Udostępniono teaser "Ukrytej gry" - ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak przed śmiercią pracował nad filmem "Ukryta gra". Teraz produkcja doczekała się teasera zapowiadającego dzieło.

Ukryta gra trailer
fot. kadr z wideo YouTube: UKRYTA GRA - oficjalny teaser

Piotr Woźniak-Starak pracował nad takimi dziełami jak "Bogowie", "Big Love" czy "Sztuka kochania". Większość produkcji, które wychodziły spod skrzydeł Staraka, zostało obsypanych licznymi nagrodami. Piotr był również zaangażowany w produkcję "Opowieści z Narni". "Ukryta gra" to ostatni film producenta. Mężczyzna zginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno obok Giżycka.

Udostępniono teaser "Ukrytej gry". To ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka

"Ukryta gra" to najnowszy film Łukasza Kośmickiego. Trzymający w napięciu thriller będzie mieć swoją premierę 8 listopada 2019 roku. Akcja będzie rozgrywać się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na początku lat 60. Jak prezentuje się teaser produkcji?

Foto: materiały prasowe Next Film
Foto: materiały prasowe Next Film
Przeczytaj także "Ukryta gra": Pullman i Więckiewicz na oficjalnym plakacie. O czym opowie film?

W filmie wystąpili Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek i Aleksiej Sieriebriakow. O czym opowie film? Najnowsza produkcja przedstawia historię Joshuy Mansky'ego - matematyka, który zostaje porwany przez tajne amerykańskie służby. Ma on wystąpić w międzynarodowym turnieju szachowym przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi. Jednak po czasie wszystko okazuje się spiskiem. 

Zobacz także: TOP 25: Najlepsze thrillery w historii, wśród nich "Siedem" i "Milczenie owiec"

Tagi: polskie filmy