11.01.2018 11:56

Vega, Stramowski i Bołądź promują służbę w Komendzie Stołecznej Policji

Reżyser wraz z aktorami znanymi z jego filmów „Pitbull”, „Botoks” i „Kobiety mafii” zachęca do wstąpienia w szeregi Komendy Stołecznej Policji.

Vega, Stramowski i Bołądź promują służbę w Komendzie Stołecznej Policji
foto: K.Bucholc - KSP

„Majami” z „Pitbulli” i „Bela” z „Kobiety mafii”, czyli Piotr Stramowski i Olga Bołądź zostali twarzami kampanii Komendy Stołecznej Policji, która ma zachęcić maturzystów do pójścia w ślady bohaterów filmów Vegi. Oczywiście tych stojących po właściwej stronie prawa. Sam reżyser również wystąpił w jednym ze spotów, które znalazły się na oficjalnej stronie warszawskiej policji.

Spoty są elementem kolejnej odsłony akcji „Ty też możesz”, w ramach której policjanci z rejonowych i powiatowych komend spotykają się z młodzieżą ze szkół ponadgimnazjalnych, by opowiadać o swojej pracy i rozdawać poradniki dla kandydatów. Vega i jego aktorzy prezentują się na tle prawdziwych policjantów w kaskach, z tarczami i pałkami, którzy symulują uliczne działania. W tle słychać mocne brzmienia. Wszystko to ma wyglądać jak rasowe kino akcji, którego bohaterem możesz stać się również Ty! Jeśli tylko wstąpisz w szeregi policji z Warszawy. 

Każdy z filmików jest taki sam, różnią się tylko postacią, która wypowiada się na koniec. Niemniej, zachęcamy, by obejrzeć wszystkie:

Choć powyższe spoty nieco śmieszą, trudno odmówić przedstawicielom Komendy Stołecznej Policji kreatywności i zmysłu marketingowego. Cóż może bowiem lepiej zachęcić polską młodzież do wstąpienia do policji, niż wizja zostania badassem w stylu „Majami” z ultrapopularnych filmów Patryka Vegi?... Najnowszy film reżysera, „Kobiety mafii”, w którym będzie można „podziwiać” kolejne brawurowe akcje warszawskich policjantów, trafi do kin już 22 lutego 2018.

Czy po obejrzeniu tych spotów zapragnąłeś zostać policjantem?

Natalia Hluzow
Tagi: Pitbull Patryk Vega Botoks Kobiety mafii