13.02.2018 13:48

W sieci pojawił się nowy opis fabuły „Iniemamocnych 2”

A z niego dowiadujemy się nowych informacji dotyczących bohaterów produkcji i trudności, które napotkają na swojej drodze.

W sieci pojawił się nowy opis fabuły „Iniemamocnych 2”
foto: kadr z wideo

„Iniemamocni 2” pojawią się w polskich kinach dopiero w lipcu 2018 roku, ale machina promocyjna już kręci się pełną parą. Już 14 lutego 2018 roku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, Pixar planuje opublikować nowy zwiastun produkcji. W wigilię tego wydarzenia, podzielili się ze światem nowym opisem fabuły filmu.

Zatem co nowego słychać u rodziny Parrów? Najmłodszy z rodziny, Jack-Jack zaczyna okazywać swoje supermoce, a głowa rodziny, Bob, staje się prawdziwym kurem domowym, podczas gdy jego żona, Helen staje się twarzą kampanii marketingowej:

"

W „Iniemamocnych 2”, Helen jest poproszona do zostania twarzą kampanii zachęcającej do powrotu superbohaterów. W międzyczasie Bob stara się organizować codzienne życie Wioli, Maksa i Jack-Jacka, który już niedługo zacznie okazywać swoje supermoce.

Ich misja jest jednak przerwana, kiedy pojawia się nowy złoczyńca, który ma przebiegły i bardzo niebezpieczny plan, który zagraża wszystkiemu i wszystkim. Ale Parrowie nie są z tych co się poddają, zwłaszcza, kiedy towarzyszy im ich dobry przyjaciel Mrożon. To jest właśnie to, co sprawia że rodzina jest Iniemamocna. "

Iniemamocni 2 - powróci Edna Mode

Pixar opublikował również krótką zapowiedź nowego filmu, przedstawiającą Jack-Jacka, który powoli zaczyna nieumyślnie używać swoich mocy i przypadkowo strzela laserami z oczu. Wiązka jest tak silna, że wypala trzymającemu go Bobowi część włosów na głowie:

Do swoich ról powróci rodzina superbohaterów w obsadzie: Holly Hunter jako pani Iniemamocna,  Craig T. Nelson w roli Pana Iniemamocnego, ich dzieciaki Sarah Vowell (Wioleta) oraz Huck Milner (Maks), a także powracający w roli Mrożona Samuel L. Jackson. Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski