21.10.2019 12:36

Wiemy, czy Jared Leto pojawi się jako Joker w "Birds of Prey"!

Wiele osób zachodzi w głowę, czy przyjdzie nam jeszcze zobaczyć Jokera w wykonaniu Jareda Leto. Aktor pojawi się w "Birds of Prey"?

Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Foto: materiały prasowe Warner Bros.

Choć na scenę wszedł wyśmienity Joaquin Phoenix i skradł wszelkie laury, wiele osób wciąż się zastanawia, co z Jokerem w wykonaniu Jareda Leto? Podejrzewano, że aktor pojawi się w nadchodzącym filmie poświęconym Harley Quinn - "Birds of Prey". Czy rzeczywiście tak się stanie?

Jared Leto pojawi się jako Joker w "Birds of Prey"?

Choć Joker, którego Leto zagrał w filmie "Suicide Squad", spotkał się z miażdżąca krytyką, są osoby które bronią kreacji aktora. Dla wszystkich, którzy pokładali nadzieję w "Birds of Prey" mamy złe wieści. Jak donosi The Hollywood Reporter, Jared Leto nie pojawi się w filmie jako Joker, nawet w formie cameo.

Ewan McGregor
Ewan McGregor
Przeczytaj także "Birds of Prey" - Ewan McGregor twierdzi, że film będzie feministyczny i celujący w mizoginów

Aktor i wokalista 30 Seconds to Mars niejednokrotnie podkreślał, że gdyby dano mu odpowiednią ilość czasu ekranowego, zdołałby przekonać publiczność do swojej wersji ikonicznego złoczyńcy. Dotychczas nie było mu to jednak dane. Jego postać nie została uwzględniona w najbliższych planach studia, a jego włodarze postanowili postawić na nową odsłonę postaci. Tę w wykonaniu Phoenixa. To zagranie wyjątkowo nie spodobało się Jaredowi Leto, który nie tylko poczuł się odrzucony, ale miał nawet próbować powstrzymać produkcję "Jokera" Todda Phillipsa.

Zobacz też: Joaquin Phoenix zaimprowizował jedną z najlepszych scen w "Jokerze"

Tagi: Film News Jared Leto Joker Birds of Prey DC Universe