05.08.2019 16:15

Wiemy, kto będzie antagonistą w "Doctor Strange in the Multiverse of Madness"

W skład 4. fazy MCU wejdzie sequel filmu "Doctor Strange". Wiemy już, z kim tym razem zmierzy się bohater.

Foto: Collection Christophel/EAST NEWS
Foto: Collection Christophel/EAST NEWS

Zapowiedź 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela ucieszyła wielu fanów. Nadchodzące produkcje nie tylko wprowadzą Potężną Thor, Shang Chi i pierwszą otwarcie homoseksualną superbohaterkę. Pojawi się również wielu ciekawych antagonistów, jak Taskmaster w "Black Widow" i prawdziwy Mandaryn w "Shang Chi and the Legend of the Ten Rings". Z kim zmierzy się Doktor Strange?

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness" - znamy antagonistę

Oficjalnie potwierdzono, że "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" będzie pierwszym horrorem w Uniwersum Marvela. Wiemy również, że w produkcji pojawi się Scarlet Witch. Teraz poznaliśmy głównego antagonistę. Jak podaje portal ScreenGeek, będzie nim Nightmare.

Dla osób niezaznajomionym z postacią: Nightmare to władca Krainy Snów. Pochodzi on z miejsca, do którego podróżujemy w trakcie snu. Złoczyńca doskonale wpisuje się w ramy horroru, bo dzięki swej mocy jest w stanie wypaczać rzeczywistość i dostrzega nawet najgłębiej skrywane lęki przeciwnika.

Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"
Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"
Przeczytaj także Internauci podrasowali scenę z "Avengers: Endgame". Co się zmieniło?

Nie ogłoszono jeszcze żadnych informacji castingowych, krążą jednak plotki, że Nightmare w MCU może być kobietą. O samym filmie również niewiele wiadomo. Wiemy, że jako Stephen Strange i Wanda Maximoff powrócą kolejno Benedict Cumberbatch i Elizabeth Olsen. Premiera filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" planowana jest na 7 maja 2021 roku.

Zobacz też: Top 9 - Złoczyńcy Kinowego Uniwersum Marvela [RANKING]

Tagi: Film News Benedict Cumberbatch Horror Marvel