13.10.2017 17:25

Wiemy, kto wyreżyseruje kinowy film animowany „Rodzina Addamsów”

Reżyser filmu „Sausage Party” stanie za sterami nowej odsłony „The Addams Family”. Tym razem będzie to pełnometrażowy film animowany.

Wiemy, kto wyreżyseruje kinowy film animowany „Rodzina Addamsów”
foto: kadr z wideo

Wisielczy humor rodziny Addamsów bawi widzów już od ponad 50 lat. Morticia, Gomez, Fester, Wednesday, Pugsley, Rączka, kuzyn Coś i babcia byli już bohaterami seriali, gier, aktorskich filmów kinowych i telewizyjnych. Teraz powrócą do swoich rysunkowych korzeni i zaprezentują się światu w pełnometrażowym filmie animowanym.

 

rodzina addamsów

Początkowo film miał reżyserować Tim Burton. Nie doszło to jednak do skutku. I choć Burton wydawał się idealnym wyborem, trudno narzekać na ostateczne decyzje producentów. Jak donosi The Hollywood Reporter, film ma reżyserować Conrad Vernon, twórca filmów „Shrek 2” czy „Sausage Party”. Scenariusz napisała natomiast Pamela Pettler, znana z filmów „Gnijąca panna młoda” i „Straszny dom”. Możemy być zatem spokojni, że odpowiednia dawka upiorności i czarnego humoru zostanie zachowana. 

Szczegóły dotyczące produkcji filmu nie są jeszcze znane. Kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego, niezwłocznie Was o tym poinformujemy!

Natalia Hluzow
Tagi: News Rodzina Addamsów