08.05.2019 15:40

Will Smith tłumaczy problemy z życzeniami Dżina w 1. fragmencie "Aladyna"

Disney opublikował dwa oficjalne klipy z filmu "Aladyn" w reżyserii Guya Ritchie'ego. W jednym z nich Dżasmina i Aladyn romansują, w drugim natomiast Dżin płata figle i tłumaczy młodemu złodziejaszkowi, na czym polegają pewne haczyki w życzeniach Dżina.

Will Smith jako Dżin
foto: kadr z wideo

Do kin na przestrzeni kilku najbliższych lat trafi wiele aktorskich wersji klasycznych bajek Disneya. W 2019 roku widzowie mogli obejrzeć już "Dumbo" Tima Burtona, a w kinach pojawi się jeszcze "Król Lew" z gwiazdorską obsadą, a także "Aladyn". Film o złodziejaszku, który zakochuje się w księżniczce i znajduje magiczną lampę już wkrótce będzie miał premierę. Z tej okazji Disney postanowił opublikować dwa nowe klipy pochodzące z "Aladyna".

Aladyn - twórcy pokazali dwa klipy z filmu

Disney pokazał fragment rozmowy Dżasminy z Aladynem, który zamierza pokazać dziewczynie "nowy świat", przy okazji chwaląc się swoim latającym dywanem. Wideo kończy się na chwilę przed rozpoczęciem utworu "A Whole New World", który jest prawdopodobnie najbardziej znaną piosenką z oryginalnego "Aladyna":

Detektyw Pikachu
Detektyw Pikachu
Przeczytaj także Na co do kina w maju 2019? Oto filmy, które warto obejrzeć

Drugi z klipów pokazuje nam rozmowę między Aladynem a Dżinem (w tej roli oczywiście Will Smith). Chłopak prosi ducha o to, by ten zmienił go w księcia. Postać Smitha zaczyna opowiadać o tym, że w takim poleceniu jest sporo rzeczy, które są niezbyt klarowne. Dżin zaznacza, że "diabeł tkwi w szczegółach". A oto pełna scena:

Aladyn - kiedy premiera filmu?

Trzeba przyznać, że film prezentuje się w powyższych fragmentach nieco lepiej, niż w przypadku wcześniejszych zwiastunów. Teraz należy czekać, aby zobaczyć w ruchu Willa Smitha jako Dżina. Kto wie, może Disney już niedługo zaprezentuje kolejny klip z "Aladyna"? 

Nawet jeśli nie zdecyduje się na taki ruch, to i tak już niedługo będziemy mogli się przekonać na własnej skórze, czy film jest dobry. Wszystko dlatego, że "Aladyn" zadebiutuje w kinach 24 maja 2019 roku.

Tagi: News Will Smith Aladyn Disney