15.07.2019 10:20

Wpadka w 3. sezonie "Stranger Things". Słodki błąd w jednym z odcinków

W jednym z odcinków 3. sezonu "Stranger Things" zanotowano wpadkę, którą dostrzegą tylko nieliczni. O co konkretnie chodzi?

Stranger Things 3 wpadka
fot. kadr z serialu Netflix "Stranger Things"

UWAGA! Artykuł może zawierać spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność.

"Stranger Things" wywołuje u widza tęsknotę za latami 80.. Sami bracia Duffer w jednym z wywiadów przyznali, że serial miał być ukłonem w stronę tamtych lat. W "Stranger Things" aż roi się od nawiązań do twórczości Stephena Spielberga, Davida Lyncha, Johna Carpentera czy Wesa Cravena. Premiera 3. sezonu serialu Netfliksa odbyła się 4 lipca 2019 roku. Od tego wydarzenia minął już ponad tydzień więc fani mieli sporo czasu na przeanalizowanie produkcji.

Wpadka w 3. sezonie "Stranger Things"

Kojarzycie moment, kiedy dzieciaki siedzą w szpitalu? To właśnie wtedy Jedenastka częstuje Mike'a cukierkami M&M's. Fani dostrzegli jednak błąd w produkcji. Chodzi konkretnie o kolory cukierków. W 1985 roku, kiedy toczy się akcja 3. sezonu "Stranger Things", nie produkowano jeszcze czerwonych M&M'sów. 

Foto: kadr z 3. sezonu "Stranger Things"
Foto: kadr z 3. sezonu "Stranger Things"
Przeczytaj także "Stranger Things" czeka crossover z "Czarnobylem"? Tak twierdzą fani

Niektórzy widzowie zaczęli żartować, że w związku z taką wpadką, powinna powstać petycja o ponowne nakręcenie 3. sezonu "Stranger Things". Żartobliwe komentarze nawiązywały do petycji, która powstała po premierze 8. sezonu "Gry o Tron". Twórcom serialu zarzucało się gigantyczne dziury scenariuszowe, brak logiki przedstawianych wydarzeń, drwienie z inteligencji widzów oraz niszczenie postaci tak uwielbianych przez fanów.  

Zobacz także: Czy Hopper ginie w 3. sezonie "Stranger Things"?

Tagi: Stranger Things Netflix