09.08.2019 09:24

"Zakochany kundel" - zobacz jak prezentują się bohaterowie aktorskiej wersji filmu Disneya

W sieci zaprezentowano pierwsze zdjęcia żywych bohaterów aktorskiego remake'u słynnej animacji Disneya. Jak wyglądają prawdziwi Lady i Tramp?

kadr z filmu Zakochany kundel
foto: kadr z filmu Zakochany kundel

Wytwórnia Disneya nie zatrzymuje się w przygotowywaniu aktorskich wersji swoich najsłynniejszych animacji. Kolejnym filmem, który doczeka się odświeżenia, jest "Zakochany kundel". W sieci pojawiły się pierwsze fotografie, przedstawiające głównych bohaterów nadchodzącej produkcji. Jak wyglądają psie postacie?

"Zakochany kundel" - pierwsze zdjęcia z aktorskiej wersji filmu

Serwis People.com opublikował materiały pochodzące z aktorskiego "Zakochanego kundla", przedstawiające protagonistów filmu. W przeciwieństwie do "Króla Lwa" psy zagrają prawdziwe zwierzaki, które zostaną tylko podrasowane efektami komputerowymi. W produkcji ludzi jest jak na lekarstwo, więc poniższa galeria zainteresuje nie tylko fanów filmów Disneya, ale również amatorów kynologii.

Zaprezentowano sześć fotografii, przedstawiających psich bohaterów "Zakochanego kundla". W tytułową rolę - mieszańca o imieniu Tramp wcieli się Justin Theroux. Wybranka jego serca - Lady, została Tessa Thompson. Jako Trusty'ego usłyszymy Sama Elliota, w roli Peg - Janelle Monáe, Jock głosu użyczy Ashley Jensen, a Bullowi Benedict Wong.

Zakochany kundel
Zakochany kundel
Przeczytaj także Kolejna kultowa animacja Disneya doczeka się rebootu. Kto wyreżyseruje nową wersję „Zakochanego kundla”?

"Zakochany kundel" - kiedy premiera?

Reżyserem remake'u animacji z 1955 roku został Charlie Bean. Za scenariusz odpowiada Andrew Bujalski. W produkcji zobaczymy słynną scenę ze spaghetti, ale zabraknie momentu z dwoma kotami syjamskimi, ponieważ została ona uznana za rasistowską.

Walt Disney i jego fabryka kontrowersji
Walt Disney i jego fabryka kontrowersji
Przeczytaj także Walt Disney i jego fabryka kontrowersji

Premiera aktorskiego "Zakochanego kundla" została zapowiedziana na 12 listopada 2019 roku. Film trafi na nadchodzącą platformę streamingową Disney+

Zobacz też: Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya

Tagi: News Disney Zakochany kundel Tessa Thompson Disney Plus