10.03.2017 10:55

Zakończenie „Logana” było zdradzone już w 2013 roku

Czy James Mangold zakończenie cyklu o Wolverinie miał już od dawna w głowie? Jest dowód to potwierdzający.

Zakończenie „Logana” było zdradzone już w 2013 roku
foto: kadr z filmu

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście „Logana”, to lepiej nie czytajcie dalej. Chyba że spoilery nie są Wam straszne. Tylko nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy...

Uważni widzowie, którzy oglądali „Wolverine'a” z 2013 roku, za którego również odpowiedzialny jest James Mangold, zwrócili uwagę na pewną linijkę dialogu. Rosomak znajduje się w Japonii, gdzie poznaje Yukio graną przez Rilę Fukushimę. Dziewczyna jest wybornym wojownikiem, a także posiada zdolność widzenia śmierci innych. Oto co powiedziała Loganowi w jeden ze scen „Wolverine'a”:

"

Widzę cię leżącego na plecach, wszędzie jest krew. Trzymasz w dłoni swoje własne serce. "

Zwróćcie uwagę na zestawienie poniższych kadrów:

Czy to zwykła nadinterpretacja i naciąganie faktów? Nic podobnego sam James Mangold przyznał, że ten tok rozumowania jest właściwy:

Diabeł tkwi w szczegółach ;)

Jak już wiemy „Logan” jest ostatnim filmem, w którym Hugh Jackman wcieli się w Rosomaka. Jednak na ekranie została przedstawiona postać X-23. Jej komiksowy ojciec, Craig Kyle, wyznał, że z chęcią zobaczyłby ją w większej ilości filmów fabularnych:

"

Chciałbym zobaczyć kilka z historii, które pojawiły się w komiksach. Zobaczyć jak najwięcej o tym, w jaki sposób X-23 stała się tym, kim jest, a wtedy dotrzeć do sedna opowieści o czynach, do których została zmuszona. Historia, którą zawsze chciałem opowiedzieć, jest o tym, że od kiedy jest wolna i przeszła przez to wszystko, jedynym rozwiązaniem dla niej jest powrót i prześledzenie losu ludzi, których zraniła w szale. "

Z kolei producent Simon Kinberg wyznał, że jeżeli kiedykolwiek będzie szukany nowy aktor do roli Wolverine'a, to Hugh Jackman z pewnością będzie miał wpływ na tę decyzję:

"

Nawet przez chwilę nie myśleliśmy do tej pory o następnym wcieleniu Wolverine’a. Byliśmy skupieni na tym, by „Logan” został odebrany właśnie tak, jak się teraz dzieje. Nie potrafię wizualizować sobie w głowie innego Rosomaka, ale jeśli taka zmiana kiedykolwiek miałaby nadejść, to z pewnością zapytamy Hugh o to, co o tym sądzi. "

Twój ulubiony film z Wolverinem to...

Robert Skowronski
Tagi: News Wolverine