12.04.2017 15:04

Zdjęcia i filmy z planu „Mission: Impossible 6”

Padł już pierwszy klaps na planie kolejnej „niemożliwej misji”, której podejmie się Tom Cruise. Zobaczcie zdjęcia i amatorskie nagrania.

Zdjęcia i filmy z planu „Mission: Impossible 6”
foto: Pierre Suu/GC Images

Fotografie pochodzą z Paryża, gdzie powstaje kolejna odsłona serii reżyserowana przez Christophera McQuarrie'a o roboczym podtytule „Gemini”. Film przechodził początkowo różne perturbacje związane z produkcją, ale wszystko jest już na prostej drodze.

Wciąż zbyt wiele nie wiadomo o fabule. Jesteśmy pozbawieni kontekstu poniższego materiału. Wiemy jednak, że na ekranie pojawią się takie nazwiska, jak: Simon Pegg, Henry Cavill i Rebecca Ferguson. Powraca także Sean Harris jako czarny charakter Solomon Lane, który pojawił się już „Mission: Impossible - Rogue Nation”.

Znany z roli Supermana Henry Cavill jest nowym członkiem serii, wcieli się on w prawą rękę człowieka stojącego na czele IMF, służby specjalnej rządu Stanów Zjednoczonych. Rola wspomnianego przewodniczącego nie została jeszcze obsadzona. W poszczególnych odsłonach serii przypadała ona w udziale różnym aktorom, wśród nich byli: Herny Czerny, Anthony Hopkins, Tom Wilkinson, Laurence Fishburne oraz Alec Baldwin.

Zobaczcie serię zdjęć z nadchodzącego „Mission: Impossible 6”, które powinno wejść do kin 27 lipca 2018 roku:

Zerknijcie także na wideo, w którym Tom Cruise rozbija motor, a następnie zatrzymuje się samochodem na drzewie:

Poprzednia odsłona cyklu, „Mission: Impossible - Rogue Nation”, którą również stworzył Christopher McQuarrie, zarobiła na siebie 700 milionów dolarów. Seria „Mission: Impossible” ma już blisko 20-letnią tradycję. Pięć poprzednich odsłon zgarnęło z kas kinowych ponad 2,7 miliarda dolarów. McQuarrie dostąpił zaszczytu bycia pierwszym reżyserem, który nakręci dwie części cyklu. Za wcześniejsze odpowiadali kolejno Brian De Palma, John Woo, J.J. Abrams i Brad Bird. Co do nowej części nie zostały jeszcze obliczone oczekiwania finansowe, ale w ciemno można założyć, że film powinien sobie poradzić równie dobrze co poprzednicy.

Twoja ulubiona część serii to?

Robert Skowronski
Tagi: News Mission: Impossible Galeria