24.04.2018 15:02

Zobaczcie pierwsze 2 minuty filmu „Batman Ninja”

Batman w wersji japońskiej prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Zobaczcie z resztą sami.

kadr z filmu Batman Ninja
foto: kadr z wideo

Po przygodach w czasach wiktoriańskich i niezliczonych wersjach aktorskich, przyszedł czas na przeniesienie Mrocznego Rycerza do czasów feudalnej Japonii i uczynienie z niego lorda w zbroi samuraja. Nikt o to raczej nie prosił, nie mniej, twórcy postanowili, że to dobry pomysł i go zrealizowali. Okazało się również, że wyszedł im naprawdę dobry film, bo obecnie „Batman Ninja” otrzymuje od krytyków bardzo dobre oceny.

W związku z tym, twórcy postanowili zintensyfikować promocję filmu i udostępnili do obejrzenia pierwsze 2 minuty produkcji. Krótko mówiąc, „Batman Ninja” prezentuje się naprawdę dobrze:

Batman Ninja - pierwsze 2 minuty filmu

Bardzo ciekawa jest widoczna zmiana stylistyczna między scenami z Gotham, a tymi z Japonii. Ujęcia z Kraju Wschodzącej Wiśni wyglądają jakby były malowanie ręcznie, natomiast te z USA są bardziej komputerowe. Oczywiście, zmiany obejmują również wygląd postaci. W poprzednich zwiastunach widzieliśmy, że Batman, Joker i reszta postaci dość szybko zmieni swoje nowoczesne ubrania na te, które bardziej pasują do epoki, w której następują wydarzenia przedstawione w „Batmanie Ninja”.

Batman Ninja - kiedy premiera?

Mroczny Rycerz musi szybko odnaleźć swoją „nietoperzową rodzinę”, do której tym razem należy także Cat-Woman. Dość prędko Batman i spółka muszą stawić czoła zagrożeniom ze strony Lorda Jokera. Cały film jest już dostępny do pobrania w wersji cyfrowej. Wersje DVD i Blu Ray pojawią się w sprzedaży 8 maja 2018 roku, „Batman Ninja” doczeka się również premiery kinowej w Japonii, która odbędzie się 15 lipca 2018 roku.

Jaką kamizelkę męską sportową wybrać?

Kamil Kacperski
Tagi: News Batman