11.09.2019 11:44

Gwiazda "Stranger Things" wyprodukuje film dla Netfliksa. O czym opowie?

Gwiazda ze "Stranger Things" nie zwalnia tempa. Jedna z aktorek postanowiła zasiąść po drugiej stronie kamery.

Millie Bobby Brown
fot. Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Gwiazdy "Stranger Things" poza aktorstwem mają też inne pasje. Serialowy Steve Harrington okazał się świetnym kompozytorem. Gaten Matarazzo, który w serialu wciela się w rolę Dustina, ma zespół work_in_progress. Muzycy koncertują po Stanach Zjednoczonych, a w ich repertuarze znalazł się utwór z repertuaru Pearl Jam. Jedna osoba z obsady postanowiła spróbować swoich sił po drugiej stronie kamery.

Gwiazda "Stranger Things" wyprodukuje film dla Netfliksa. O czym opowie?

Okazuje się, że na Netflixie pojawi się dramat stworzony przez... Millie Bobby Brown. Młoda aktorka razem ze swoją siostrą, Paige, stworzyły historię zatytułowaną "A Time Lost". Dzieło zostanie wyprodukowane przez aktorkę. Jej siostra i ojciec zostaną producentami wykonawczymi. O czym opowie "A Time Lost"? Jak podaje Wprost, obraz przedstawi historię dwóch skłóconych rodzin. Kiedy okaże się, że jedno z dzieci zostanie zdiagnozowane jako chore na raka, spór odejdzie w niepamięć.

Netflix
Netflix
Przeczytaj także Netflix jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska. Tak twierdzą naukowcy

Narazie nie wiadomo, kto wystąpi w filmie. Millie Bobby Brown wypowiedziała się na temat nadchodzącego projektu:

"

Jesteśmy wdzięczni Netflixowi za to, że wierzą w nas i w naszą piękną historię, nad którą spędziłyśmy lata pracy. Chodzi o przyjaźń, rodzinę i o pokonywanie przeszkód, kiedy wydaje ci się, że świat ściąga cię na dno [...] "

Nie wiadomo również, kiedy dramat zadebiutuje na platformie. O dalszych informacjach będziemy was informować na bieżąco. 

Zobacz także: Czy Millie Bobby Brown faktycznie zagra w filmie Marvela? Aktorka skomentowała pogłoski

Tagi: Stranger Things Netflix