02.10.2018 14:37

Powstanie kobiecy spin-off „Szybkich i wściekłych”?

Po internecie krążą plotki twierdzące, że już niedługo na horyzoncie może się pojawić nowy spin-off „Szybkich i wściekłych”. Tym razem w rolach głównych miałyby wystąpić kobiety.

Fast and Furious Letty and Ramsey
foto: kadr z wideo

Opowiadająca o przygodach rodziny Toretto franczyza jest niezwykle popularna. Seria doczekała się 8 odsłon, a każda z nich była masowym hitem komercyjnym. I chociaż krytycy i niektórzy widzowie nie doceniają filmów z Vinem Dieslem i spółką, to wytwórnia Universal nie zamierza kończyć marki, która przynosi im tak ogromne dochody. Wręcz przeciwnie - twórcy planują kolejne filmy. 

Jednym z nich będzie zapowiedziany dość dawno spin-off „Hobbs and Shaw”, w którym główne rolę odegrają Dwayne Johnson oraz Jason Statham. Jednak oprócz opowieści o dwóch nielubiących się facetach, w planach jest podobno również produkcja skupiająca się na damskich postaciach.

Kobiecy spin-off Szybkich i wściekłych?

Takie informacje usłyszeliśmy od samego Vina Diesela, który ostatnio podzielił się na Instagramie wideo. Aktor obecnie kręci film o Bloodshocie i w przerwie między nagraniami udostępnił krótki filmik, w którym opowiedział co nieco o tym, co ostatnio robił. Z ust Diesela słyszymy takie oto słowa:

"

Mój producencki partner, Neal Moritz, jest też moim partnerem tutaj i on też potwierdza, że na razie film ryje banie. Nie może się doczekać tego, aż w końcu pokażemy ludziom „Bloodshota” w 2020 roku. Mam też gości ze świata „Szybkich i wściekłych”, kogoś kto mnie zaprosił. Wielkie dzięki dla Universal, że chcą mój projekt kobiecego spin-offu tej serii i innego, które zaproponowali... Jest bardzo fajnie. "

Wygląda na to, że Vin Diesel potwierdził, że szykują nam się aż 2 spin-offy tej serii. Ten drugi brzmi bardziej enigmatycznie, ale raczej możemy być pewni, że już niedługo zobaczymy Letty (Michelle Rodriguez) i Ramsey (Nathalie Emmanuel) w rolach głównych. Kto mógłby do nich dołączyć? Może Charlize Theron, która grała hakerkę Cypher w „Szybkich i wściekłych 8”, czyli najnowszej odsłonie przygód Toretto i spółki? To się dopiero okaże, ale możecie być pewni, że będziemy trzymali rękę na pulsie.

Kiedy premiera filmu Hobbs and Shaw?

Zdjęcia do pierwszego zapowiedzianego spin-offu „Szybkich i wściekłych”, czyli „Hobbsa i Shawa” maja rozpocząć się jesienią 2018 roku. Premiera filmu zapowiadana jest na lipiec 2019.

Kamil Kacperski
Tagi: News Szybcy i wściekli