09.09.2019 09:48

Powstanie 3. część "To"? Odtwórca roli Pennywise'a zabrał głos

Seria filmów "To" jest oparta na podstawie książki Stephena Kinga o tym samym tytule. Czy powstanie 3. część filmu o szalonym klaunie? Bill Skarsgård odpowiada. 

Pennywise
fot. 17 ciekawostek o Pennywise o których nie wiedziałeś

Druga część "To" trafiła do kin na początku września 2019 roku. Akcja dzieje się 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Kontynuacja opowiada o dorosłych już bohaterach z Klubu Frajerów. W filmie wystąpili James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan, James Ransone i Andy Bean. W rolę Pennywise'a wcielił sie Bill Skarsgård. W ostatnim wywiadzie aktor wypowiedział się na temat 3. części "To". O czym opowiadałaby kolejna produkcja?

Powstanie 3. część "To"? Odtwórca roli Pennywise'a zabrał głos

W rozmowie z Entertainment Weekly Bill Skarsgård przyznał, że byłby gotowy do ponownego wcielenia się w rolę Pennywise'a. To w końcu morderczy klaun jest najbardziej rozpoznawalnym bohaterem produkcji:

"

Książka kończy się tam, gdzie kończy się drugi film, więc jest to ostatni rozdział tej historii. Istnieje ciekawy aspekt cofania się w czasie, zanim to wszystko się wydarzyło. Może tam być historia, którą warto zbadać. Oczywiście byłaby to historia, której nie ma w książce [...]. To może być coś interesującego. Myślę, że byłoby fajnie "

To: Rozdział 2
To: Rozdział 2
Przeczytaj także "To: Rozdział 2" - twórcy horroru o "manipulacjach i perwersjach" Pennywise'a

Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę interesujący. Ciekawe, czy reżyser najnowszej produkcji, Andres Muschietti, zgodziłby się stworzyć kolejną część. Jak narazie nowy film zarobił 91 milionów dolarów w weekend. Mimo że filmowa kontynuacja nie zarobiła tyle, co pierwsza część, pomysł stworzenia następnego obrazu o klaunie mógłby przynieść kolejne zyski.

Zobacz także: "To 2" - w filmie pojawi się kontrowersyjna scena z oryginalnej książki Stephena Kinga

Tagi: To Stephen King To: Rozdział 2