02.05.2019 15:03

88-letnia fanka "Gry o tron" marzyła, by przed śmiercią zobaczyć bitwę o Winterfell. Gwiazdy serialu nagrały dla niej specjalne wideo

Ostatnim życzeniem 88-letniej kobiety było zobaczyć przed śmiercią 3. odcinek finałowego sezonu "Gry o tron". Jej marzenie się spełniło. Wkrótce potem zmarła.

kadr z serialu Gra o tron
foto: kadr z serialu Gra o tron

Finał "Gry o tron" wzbudza wielkie emocje wśród milionów widzów na całym świecie. Wiek nie gra roli. Serial oglądają młodzi widzowie oraz osoby, które z powodzeniem mogłyby niańczyć prawnuki. Wśród nich była Claire Walton - 88-letnia pacjentka szpitala w Providence w stanie Rhode Island. Ostatnim życzeniem kobiety, było zobaczyć bitwę o Winterfell, która rozegrała się w 3. odcinku 8. sezonu serialu HBO. Jej marzenie się spełniło. 

Daenerys
Daenerys
Przeczytaj także "Gra o tron": Emilia Clarke opowiedziała o Bitwie o Winterfell i pracy z Kitem Haringtonem

"Gra o tron" sezon 8. - ostatnie życzenie 88-letniej fanki serialu

Jak donosi serwis eonline.com, kobieta trafiła do ośrodka medycznego HopeHealth ze świadomością, że jej dni są policzone. Jedyne czego chciała to doczekać do odcinka "The Long Night" i poznać jedną z gwiazd serialu. Pracownicy szpitala postanowili spełnić ostatnią wolę Walton. Kiedy twórcy serialu dowiedzieli się o marzeniu kobiety, zorganizowali dla niej specjalny przedpremierowy pokaz 3. odcinka finału "Gry o tron". To nie koniec. Walton otrzymała również wideo, na którym 10 aktorów znanych z serialu złożyło chorej życzenia. 

Niecodzienne wydarzenie skomentowała rzecznik prasowa placówki medycznej.

"

Pracownicy hospicjum w HopeHealth, w którym znajdowała się pacjentka, włożyli sporo pracy, żeby stworzyć kompilację wideo z 10 członkami obsady serialu, życzącymi Claire zdrowia. To było naprawdę niezwykłe! "

Pośród aktorów znaleźli się między innymi Miltos Yerolemou, który grał Syrio Forel - mistrza szkolącego Aryę Stark w fechtunku oraz Liam Cunningham, który wciela się w Ser Davosa Seawortha. Marzenie kobiety się spełniło. Obejrzała "The Long Night" tuż przed śmiercią. Walton odeszła kilka godzin po obejrzeniu odcinka. Niestety nie udało się jej doczekać do finału serialu

"Gra o tron" sezon 8. - kiedy zakończenie serialu? 

3. odcinek finału w końcu zagwarantował wiernym widzom to, na co czekali - zaskakujące śmierci głównych bohaterów. Do końca serialu zostały jeszcze 3 odcinki. Najprawdopodobniej akcja skupi się teraz na ostatecznej walce rodów Westeros o Żelazny Tron. Kto wygra? Przekonamy się za kilka tygodni. Najnowszy odcinek "Gry o tron" trafi na HBO i HBO Go już w niedzielę 5 maja 2019 roku. Finał serialu zostanie wyemitowany 19 maja. 

>>Zobacz też: "Gra o tron" - epicka scena z Aryą doczekała się wersji z muzyką z "Avengers: Endgame"<<

Tagi: Seriale Gra o tron Gra o tron: sezon 8