21.08.2018 12:20

Aktorka z „The Walking Dead” dołączyła do obsady... innego serialu o zombie

Z jednej apokalipsy zombie w drugą. Katy O’Brian, która występowała w 8. sezonie „The Walking Dead” zagra w „Z Nation”. 

Aktorka z „The Walking Dead” dołączyła do obsady... innego serialu o zombie
foto: kadr z serialu The Walking Dead

Są tacy aktorzy, którzy gustują w konkretnych gatunkach filmowych, dzięki czemu stają się ich twarzą. Jean-Claude Van Damme to synonim kina akcji, Louis de Funès zasłynął dzięki komediom,Robert Englund jest nierozerwalnie związany z horrorem. Najwidoczniej Katy O’Brian szczególnie upodobała sobie produkcje o żywych trupach. Aktorka pojawiła się w 8. sezonie „The Walking Dead”, ale niebawem zobaczymy ją w zbliżającej się serii nowych odcinków serialu „Z Nation”.

Z „The Walking Dead” do „Z Nation”

O’Brian w hicie AMC zagrała epizod. Jej bohaterka imieniem Katy była jedną z grupy The Saviors. Została jednak zamknięta w Hilltop, gdzie zginęła od zatrutej strzały. Po śmierci przemieniła się w zombie.

Odejście z „The Walking Dead” dało jej możliwość zagrania w innym serialu. Tak się jakoś założyło, że „Z Nation” to również historia o apokalipsie zombie. Jak donosi serwis Deadline, O’Brian pojawi się w obsadzie 5. sezonu produkcji Syfy. Tym razem dostanie bardziej rozbudowaną rolę. 

Aktorka zagra Georgia (zwaną George) St. Calir będzie młodą bohaterką grupy Newpocalypse. Kiedy rozpoczęła się apokalipsa żywych trupów, Georgia akurat rozpoczęła naukę w college'u Freshman. Pomagała przetrwać swoim kolegom ze szkoły oraz kadrze nauczycielskiej. Poprowadziła grupę ocalałych do Nowej Ameryki, gdzie w końcu została liderką polityczną ludzi, którzy postanowili stworzyć zupełnie nowe państwo w świecie opanowanym przez nieumarłe stwory. 

Miejmy nadzieję, że Georgia nie podzieli losu Katy i nie przemieni się w zombiaka. 5. sezon „Z Nation” zadebiutuje prawdopodobnie na początku 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale The Walking Dead zombie