25.06.2019 15:40

"American Horror Story: 1984" - ruszyły zdjęcia do nowego sezonu. Znamy też datę premiery

Dziewiąty sezon antologii "American Horror Story" otrzymał oficjalną datę premiery. Ruszyły również zdjęcia do serialu.

Foto: kadr z teasera "American Horror Story: 1984"
Foto: kadr z teasera "American Horror Story: 1984"

O dziewiątym sezonie serialu "American Horror Story" wiadomo naprawdę niewiele. Wiosną 2019 roku twórca antologii, Ryan Murphy, wyjawił oficjalny tytuł, który brzmieć będzie "American Horror Story: 1984". Potwierdzono również, że w nowej odsłonie powróci Emma Roberts. Teraz przyszedł czas na oficjalną datę premiery.

"American Horror Story: 1984" - premiera

Po tym, jak w listopadzie 2018 roku "Apokalipsa" dobiegła końca, fani AHS z wypiekami na twarzy wyczekiwali informacji o nowej odsłonie. Po kilku miesiącach Ryan Murphy wyjawił, że podtytułem 9. sezonu antologii grozy będzie "1984". Seria nawiązywać ma do klasycznych i najbardziej kultowych horrorów z lat 80., wśród których królowały slashery. "American Horror Story: 1984" zadebiutuje na kanale FX już 18 września 2019 roku.

Najlepsze seriale grozy
Najlepsze seriale grozy
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze seriale grozy w historii

"American Horror Story: 1984" - ruszyły zdjęcia

Poza gwarantowanym klimatem lat 80., o fabule najnowszej odsłony "American Horror Story" nie wiemy praktycznie nic. Jak stwierdził jeden z twórców, jedyne co może nam potwierdzić to fakt, iż będzie strasznie, ale również zabawnie, a fani "ejtisowych" filmów grozy będą zadowoleni. Nawet skład obsady owiany jest tajemnicą. Na obecną chwilę wiemy jedynie, że w najnowszym sezonie powróci Emma Roberts, zaś w jej chłopaka wcieli się najnowszy nabytek serialu - złoty medalista olimpijski, Gus Kenworthy. To właśnie ekranowy partner aktorki potwierdził rozpoczęcie zdjęć do produkcji, zamieszczając zdjęcie na Instagramie.

O czym dokładnie będzie "American Horror Story: 1984" i czy dorówna poziomem poprzednim sezonom? Przekonamy się już 18 września.

Zobacz też: Gwiazda "American Horror Story" wywołała ducha podczas kręcenia jednej ze scen serialu?

Który z dotychczasowych sezonów "American Horror Story" jest twoim ulubionym?

Tagi: Seriale Horror