16.02.2017 12:57

„American Horror Story” opowie historię inspirowaną wyborami prezydenckimi

Ryan Murphy podzielił się pomysłem na fabułę kolejnego sezonu „American Horror Story”. Jak widać wybór prezydenta Trumpa będzie też miał wpływ na produkcję stacji FX.

„American Horror Story” opowie historię inspirowaną wyborami prezydenckimi
foto: materiały prasowe; East News + Dzik Pejnta

Telewizja zamówiła 7. sezon antologii, po czym ogłoszono, że powstanie także 8. i 9. seria „American Horror Story”. O czym miałyby traktować kolejne odcinki? Pojawiły się wieści, że mają zostać ze sobą połączone historie z „Murder House” i „Coven”. Teraz doszedł do tego kolejny pomysł, który wyjawił sam Ryan Murphy:

"

Cóż, nie mam jeszcze tytułu, ale nowy sezon będzie o elekcji, przez którą niedawno przeszliśmy. Wydaje mi się, że będzie to interesujące dla wielu widzów. "

Na pytanie o to czy w serialu pojawi się postać inspirowana osobą Donalda Trumpa, Ryan Murphy odparł, że może się tak stać. Pełnej wypowiedzi twórcy możecie posłuchać w poniższym wideo:

Murphy pojawił się w programie „Watch What Happens Live with Andy Cohen” w celach promujących jego ostatnie dokonanie, czyli serial „Feud” z rolą Jessiki Lange i Susan Sarandon. Fabuła pierwszej, złożonej z ośmiu odcinków miniserii, koncentruje się wokół konfliktu znanych aktorek, Joan Crawford i Bette Davis, na planie filmu „Co się zdarzyło Baby Jane?”. W obsadzie znaleźli się również Alfred Molina, Stanley Tucci, Judy Davis, Sarah Paulson i Dominic Burgess.

Premiera najbliższych odcinków „American Horror Story” ma się odbyć jesienią 2017 roku. Potwierdzono, że w nadchodzących epizodach pojawią się Sarah Paulson i Evan Peters.

John Landgraf z FX Networks w jednym z udzielonych wywiadów wyznał, że już wiadomo o czym będzie traktować 7. seria „American Horror Story”. Ryan Murphy mówił, że tym razem wszystko nie będzie trzymane w tajemnicy, tak jak w przypadku „Roanoke”. Wygląda więc na to, że właśnie poznaliśmy główny wątek kolejnego sezonu.

Robert Skowronski
Tagi: #American Horror Story #Seriale