23.03.2018 17:05

Ash kontra dziecięca demoniczna wersja samego siebie w najnowszym odcinku „Ash kontra martwe zło”

Ash stanie oko w oko... z dzieckiem posiadającym piłę łańcuchową zamiast ręki? Co jeszcze zobaczymy w nowym odcinku serialu „Ash kontra martwe zło”?

Ash kontra martwe zło
foto: kadr z serialu Ash kontra martwe zło

Ash Williams w swoim życiu miał wiele absurdalnych i krwawych sytuacji. Jednak tego, co czeka go w 5. odcinku 3. sezonu serialu „Ash kontra martwe zło”, nie przyśniłoby mu się nawet w najgorszym koszmarze. Jakiś czas temu nemezis głównego bohatera znana jako Ruby, która jest odpowiedzialna za plagę nieumarłych demonów, powiła kolejne dziecko. Dziwnym zbiegiem okoliczności potworny potomek do złudzenia przypomina Asha. Wszystko przez jego prawą rękę.

„Ash kontra martwe zło” - dziecięca demoniczna wersja głównego bohatera

W sieci pojawiła się zapowiedź nowego odcinka, w której mamy okazję przyjrzeć się dziecku Ruby. Okazuje się, że chłopiec zamiast jednej kończyny posiada piłę mechaniczną, podobnie jak Ash. Poza tym może pochwalić się nadzwyczaj szeroką paszczą pełną ostrych zębów. 

Jak będzie wyglądać potyczka głównego bohatera ze zminiaturyzowana demoniczną wersją samego siebie? Jak na klimat serialu przystało, krew i flaki połączą się z tonami absurdalnego poczucia humoru. Oczywiście wątek bękarta Ruby to nie jedyne, co zobaczymy w odcinku „Baby Proof”. Ponownie pojawi się Pablo, który stanie się nowym Brujo oraz masa potworów masakrowanych przez głównych bohaterów. Za scenariusz odcinka odpowiada Luke Kalteaux. Premiera obędzie się już 25 marca 2018 roku w stacji STARZ. 

„Baby Proof” to półmetek 3. sezonu. Do tej pory nie wiadomo, czy wraz z 10. odcinkiem pożegnamy się z Ashem i spółką, czy przyjdzie nam czekać na kolejny sezon. Początkowo stacja chciała zakończyć produkcję, ale ostatnio pojawiły się informacje, wskazujące na to, że nie wszystko stracone. Jeśli jednak nowe przygody nie dojdą do skutku, grający Asha Bruce Campbell zapowiedział, że widzowie nie mają co liczyć na kolejny film. Oznacza to, że serial może się zakończyć śmiercią Williamsa. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się za jakiś czas. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Horror Ash vs. Evil Dead