08.12.2017 15:34

Co się zmieni w relacji Muldera i Scully w 11. sezonie „Z Archiwum X”?

Mulder i Scully to jedna ze słynniejszych serialowych par. Niedługo powrócą w 11. sezonie „Z Archiwum X”. W sieci pojawił się materiał przybliżający, jak wygląda relacja agentów FBI.

Co się zmieni w relacji Muldera i Scully w 11. sezonie „Z Archiwum X”?
foto: kadr z serialu Z Archiwum X

11. sezon „Z Archiwum X” powróci już w styczniu 2018 roku. Żeby jednak bezczynnie nie czekać, stacja Fox postanowił umilić czas widzom serialu i zaprezentowała wideo, które wyjaśnia, co łączy głównych bohaterów słynnej produkcji. W krótkim materiale wideo występują odtwórcy Foxa Muldera i Dany Scully. 

Wypowiedzi Davida Duchovny'ego i Gillian Anderson przeplatane są całkowicie nowymi fragmentami nadchodzącego sezonu. 

W pierwszych sezonach serialu partnerzy mieli się ku sobie już od pierwszych odcinków. W jednym z filmów Mulder i Scully zostali nawet małżeństwem. Jednak w 10. sezonie sprawiali wrażenie zdystansowanych. Jak relacja rozwinie się w 11. sezonie? Twórcy od dawna zapowiadają, że w kontynuacji powróci stare dobre „Z Archiwum X”. Poprzedni sezon zawiódł starych fanów zupełnie nową formułą. To, co jest między głównymi bohaterami, najlepiej podsumowała Anderson.

"

Powiedziałbym, że powracamy do miejsca, w którym byliśmy oryginalnie, tylko że bez napięcia seksualnego... bo już mamy seks za sobą.  "

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że fani serialu z lat 90. będą usatysfakcjonowani. Powróci nie tylko dawna formuła i relacja między Mulderem i Scully, ale również dobrze znani bohaterowie sprzed lat. Premiera pierwszego z 10 odcinków 11. sezonu „Z Archiwum X” odbędzie się już 3 stycznia 2018 roku

Czy Mulder i Scully powinni do siebie wrócić?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: David Duchovny Seriale Z Archiwum X