21.02.2018 11:55

Czy „Czarodziejki” będą Latynoskami? Pierwsza siostra została już obsadzona

Wszystko wskazuje na to, że reboot serialu „Czarodziejki” będzie znacznie różnił się od pierwowzoru. Jak będą wyglądały bohaterki nowej produkcji? Zobaczcie pierwszą z nich. 

Czy „Czarodziejki” będą Latynoskami? Pierwsza siostra została już obsadzona
foto: kadr z serialu "Czarodziejki"

Holly Marie Combs wyrażała niedawno swoje oburzenie związane z powstawaniem rebootu „Czarodziejek”, gdzie wcielała się w średnią siostrę, Piper. Trudno stwierdzić, jak zareagowałaby na fakt, że współczesnym odpowiednikiem granej przez nią Piper będzie lesbijka, w którą wcieli się aktorka o portorykańskich korzeniach. 

Kto wcieli się w Mel - średnią siostrę w nowych „Czarodziejkach”?

Jak poinformował magazyn Variety, producenci rebootu obsadzili pierwszą z trzech sióstr Pruitt, czyli głównych bohaterek serialu. W Mel, drugą pod względem wieku siostrę, wcieli się Melonie Diaz - aktorka znana głównie w Stanach Zjednoczonych, którą w Polsce mogliśmy oglądać w serialu „Pokój 104” czy filmie „Ratunku! Awaria”. Bohaterka grana przez Diaz ma być 25-letnią zapaloną feministką i aktywistką, której po rodzinnej tragedii nie jest w stanie pomóc nawet jej dziewczyna Soo Jin. Mel, podobnie jak jej odpowiedniczka z oryginalnego serialu, potrafi zatrzymywać czas.

EN_00212025_0007

Czy siostry Pruitt będą Latynoskami?

Odtwórczynie ról dwóch pozostałych sióstr nie są jeszcze znane, jednak w związku z więzami krwi łączącymi bohaterki można wysnuć wniosek, że one również będą Latynoskami. Istnieje też ewentualność, że najstarsza, Macy, która dopiero z czasem dowiaduje się o swoim pokrewieństwie z siostrami Pruitt, będzie innego koloru skóry niż Mel i Madison. Tym bardziej, że podczas castingu twórcy poszukiwali aktorów różnych narodowości. 

Melonie Diaz jest drugą osobą, która pojawiła się w obsadzie nowych „Czarodziejek”. Niedawno ogłoszono, że w chłopaka Macy wcieli się Ser'Darius Blain znany z filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Fakt, że oba nazwiska ogłoszono w tak krótkim odstępie czasu pozwala liczyć na to, że już niebawem poznamy całą obsadę rebootu. 

Kiedy premiera nowych „Czarodziejek”?

Za nową wersję „Czarodziejek” odpowiada Jennie Urman, twórczyni „Jane the Virgin”, która nowy serial będzie realizować z tą samą ekipą. Scenariusz napiszą Jessica O'Toole i Amy Rardin, która będzie też jedną z producentek wykonawczych. Produkcją zajmie się też Ben Silverman oraz Brad Silberling, który wyreżyseruje również pilotażowy odcinek. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, jednak patrząc na to, jak szybko postępują pracę, możemy spodziewać się jej jeszcze w 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Czarodziejki Charmed Seriale