15.02.2018 13:55

Znamy pierwszego członka obsady rebootu „Czarodziejek”. W kogo się wcieli?

Twórcy rebootu magicznej produkcji z przełomu wieków zaczynają kompletować obsadę. Na liście aktorów, którzy wystąpią w nowych „Czarodziejkach” pojawiło się pierwsze nazwisko.

Znamy pierwszego członka obsady rebootu „Czarodziejek”. W kogo się wcieli?
foto: kadr z serialu "Czarodziejki"

O tym, że powstaną nowe „Czarodziejki” dowiedzieliśmy się z końcem stycznia 2018 roku. Szybko okazało się, że nie jest to żadna plotka i serial o mocy trzech sióstr faktycznie powraca na antenę. Niewiele później ogłoszono, że nowe bohaterki będą nosiły imiona Macy, Mel i Madison i będą miały fantastycznych partnerów. Właśnie poznaliśmy nazwisko aktora, który wcieli się w jednego z nich. 

Ser'Darius Blain w obsadzie „Czarodziejek”

Zaszczytne pierwsze miejsce na liście aktorów, którzy wystąpią w nowych „Czarodziejkach”, należy do Ser'Dariusa Blaina, aktora znanego z filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli”, gdzie wcielił się w młodą wersję Fridge'a. W feministyczno-magicznym serialu zagra natomiast Galvina, idealnego chłopaka najstarszej z sióstr, który wraz ze swoją ukochaną przeprowadza się do Hilltowne w Michigan, by dziewczyna mogła spełniać się zawodowo. Sam zajmuje się realizacją filmów dokumentalnych i czeka na wielki przełom w swojej karierze. 

EN_01134316_6119

Kto jeszcze zagra w nowych „Czarodziejkach”?

Blain jest na razie jedynym ogłoszonym członkiem obsady serialu. Wciąż czekamy jeszcze na informację, kto wcieli się w chłopaka zakochanego w Madison i w partnerkę Mel oraz - oczywiście - na nazwiska odtwórczyń głównych ról. W oryginalnym serialu w tytułowe czarodziejki wcielały się Shannen Doherty, Holly Marie Combs i Alyssa Milano. Pierwszą z nich w 4. sezonie zastąpiła Rose McGowan. Aktorki mają rozbieżne opinie na temat powstającego rebootu - Holly Marie Combs jest zdecydowanie przeciwna odgrzewaniu produkcji po latach, podczas gdy Shannen Doherty wyraziła swoją ciekawość i zainteresowanie nowym serialem. 

Reboot „Czarodziejek” - o czym będzie?

Produkcja ma być szalonym, zabawnym i feministycznym rebootem oryginału, który ponownie skupi się na trzech siostrach obdarzonych magicznymi mocami. Podobnie jak w pierwszej wersji, bohaterki będą walczyć z nadprzyrodzonymi siłami i demonami, rozbijając jednocześnie patriarchat i dbając o więzi rodzinne. Najstarsza z nich ma być naukowcem, który nie wie o istnieniu pozostałych, średnia - lesbijką zmagającą się z duchami przeszłości, a najmłodsza - studentką, która stara się dopasować do otoczenia. 

Scenariusz napisały Jessica O'Toole i Amy Rardin na podstawie pomysłu Jennie Urman. Pilotażowy odcinek ma wyreżyserować Brad Silberling. Data premiery nowej wersji „Czarodziejek” nie jest jeszcze znana. 

Natalia Hluzow
Tagi: Czarodziejki Seriale News