15.02.2017 11:45

Człowiek Wolności w 5. odcinku „Ucha Prezesa”

Po nieco dłuższej przerwie niż do tej pory wraca do nas „Ucho Prezesa”. Zobaczcie nowy odcinek o tytule „Człowiek Wolności”.

Człowiek Wolności w 5. odcinku „Ucha Prezesa”
foto: kadr z serialu

Do tej pory kolejne epizody, czyli „Nowy gabinet”, „Zarządzanie przez kryzys”, „Coś wisi w powietrzu”, a także „Na czym stoimy?” były publikowane w serwisie YouTube. Wraz z 5. odcinkiem serial Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, trafił do serwisu Showmax.com, gdzie miesięczny abonament wynosi 19,90 zł (istnieje jednak 14-dniowy darmowy okres próbny).

Nie oznacza to, że za oglądanie „Ucha Prezesa” będziemy musieli już zawsze płacić. Epizody będą w dalszym ciągu publikowane w serwisie YouTube, tyle że z opóźnieniem. Jak poinformowali twórcy na swoim fanpage'u premiera wszystkich pozostałych 10 odcinków będzie się odbywać w każdy czwartek na Showmax.com, zaś w poniedziałki będą one już ogólnodostępne na YouTubie:

W nowym odcinku pojawia się m.in. postać Jolanty Szczypińskiej granej przez Katarzynę Żak.

„Człowiek Wolności” dostępny jest pod TYM linkiem.

Dostępny jest również zwiastun odcinków od 5-7:

Wcześniej pojawiły się doniesienia o tym, że trwają rozmowy między Telewizją Polską a osobami reprezentującymi Roberta Górskiego, których celem miałoby być wprowadzenie do ramówki „Ucha Prezesa”. Prawda okazała się inna. Według poczynionych ustaleń ma powstać zupełnie nowy serial - „Lemingrad”. Jego fabuła ma być ściśle związana z aktualnymi wydarzeniami politycznymi w Polsce, a każdy z odcinków ma się zamykać w 30 minutach. Będzie on jednak nastawiony na żarty z opozycji.

ShowMax to serwis typu SVoD – z płatnymi treściami – należący do międzynarodowego koncernu mediowego Naspers. Polska wersja platformy ma wystartować dziś, czyli 15 lutego 2017 roku. ShowMax działa na zasadach podobnych do Netfliksa.

Robert Skowronski
Tagi: #Seriale