01.03.2018 11:59

DC ogłosiło datę premiery serialu animowanego „Constantine”, a także zapowiedziało, że demonolog powróci w „Legends of Tomorrow”

Fani przez najbliższe kilka miesięcy nie będą mogli narzekać na brak ich ulubionego nałogowego palacza/mistrza mrocznych sztuk magicznych. Constantine pojawi się nie tylko w serialu „Legends of Tomorrow”, ale nareszcie zobaczymy go także jako samodzielnego bohatera w zapowiedzianym w październiku 2017 roku animowanym show.

Matt Ryan jako John Constantine
foto: kadr z serialu

John Constantine pojawił się już w 10. odcinku 3. sezonu serialu „Legends of Tomorrow”, w którym przeprowadzał wraz z superbohaterską drużyną egzorcyzm małej dziewczynki, która okazała się być córką Damiena Darhka, jednego z głównych przeciwników Legend. Demon, który opętał córkę złoczyńcy, przez chwilę przejął kontrolę nad liderką drużyny, Sarą Lance/White Canary, jednak pod koniec odcinka wszystko wróciło do normy i demonolog opuścił szeregi Legend.

Potem okazało się, że drogi Legend i Constantine'a przetną się ponownie w nadchodzącym 15. odcinku serii, zatytułowanym „Necromancing the Stone”. Kilka dni później, aktor Nick Zano opublikował na Instagramie zdjęcie z planu ostatniego odcinka 3. sezonu „Legends of Tomorrow”, na którym widać było Constantine'a. Warner Bros. potwierdziło, że Matt Ryan wystąpi w finale 3. serii w serialu CW, nie zdradziło jednak szczegółów dotyczących tego, dlaczego demonolog ponownie spotka się z drużyną.

Animowany „Constantine” - znamy datę premiery

Zapowiedziany w październiku 2017 roku serial animowany „Constantine”, zadebiutuje na platformie streamingowej CW Seed już 24 marca 2018 roku. Twórcy zapowiedzieli, że produkcja będzie dużo mroczniejsza od aktorskiego serialu, który emitowany był na stacji NBC. W roli tytułowej wystąpi Matt Ryan, który zdobył wręcz monopol na postać Constantine'a, występując już w 3 różnych serialach („Constantine”, „Arrow” oraz „Legends...”), a także w animowanym filmie „Justice League: Dark”.

Myślicie, że ten ostatni wysyp gościnnych występów Ryana jako Constantine'a, a także własny serial animowany spowoduje, że demonolog doczeka się w końcu drugiego sezonu przygód, który tym razem umieszczony będzie w serialowym uniwersum DC?

Kamil Kacperski
Tagi: News Constantine