12.05.2017 15:16

Darmowy Nocny Maraton Serialowy z „Grą o tron” w maju 2017

Maraton odbędzie się już 19 maja 2017 roku, w sześciu Multikinach jednocześnie, w różnych miastach. Gdzie zobaczycie „Grę o tron” na wielkim ekranie?

Darmowy Nocny Maraton Serialowy z „Grą o tron” w maju 2017
foto: materiały prasowe

Produkcja HBO będzie wyświetlana w kinach w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Wystarczy, że jesteś posiadaczem biletu na festiwal Warsaw Comic Con i zarejestrujesz go na stronie imprezy, a możesz spędzić fantastyczny wieczór i noc oglądając „Grę o tron” na wielkim ekranie. Można też śledzić stronę Antyradio.pl, gdyż już wkrótce przygotujemy dla Was konkurs, w którym będą do zgarnięcia zaproszenia na Nocny Maraton Serialowy.

Oto projekcje, jakie zostały dla Was przygotowane:

  • I sala: serial HBO „Gra o tron”, 6. sezon
  • II sala: w zależności od miasta - seriale FOX: „Legion” lub „Outcast” .

Pokazy startują o godzinie 20:00.

Organizatorzy przekonują, że Nocny Maraton Serialowy to idealna okazja, by poznać nowych, fascynujących ludzi – bo przecież, choć dzieli nas wiele, łączy nas wspólna pasja.

Oprócz pokazów serialowych, przewidziano liczne atrakcje (cosplayerzy, promocje, gadżety) oraz konkursy z nagrodami. Ci, którzy wybiorą się do Multikina w Złotych Tarasach będą mieli okazję, aby poznać tam Sylwestra Wardęga, który przebierze się za Białego Wędrowca. Prawdopodobnie w holu kina stanie też oryginalny tron z „Gry o tron”.

Robert Skowronski
Tagi: Seriale Gra o tron