10.09.2019 10:44

Disney+ kasuje kolejny serial. Żegnajcie Muppety

"Muppets Live Another Day" niestety nie trafią do stęsknionych fanów.

muppety
foto: shutterstock

Jak informuje Hollywood Reporter Adam Horowitz, Eddy Kitsis i Josh Gad odeszli z zapowiedzianego niedawno projektu "Muppets Live Another Day" nad którym pracowali od kilku miesięcy. Problemy wokół produkcji zaczęły narastać po tym, jak Muppets Studio zmieniło niedawno kadrę zarządzającą.

Trójka twórców planowała stworzyć ośmio odcinkowy serial, który miał nam opowiedzieć o tym, co się działo z muppetami po wydarzeniach z "Muppets Take manhattan".

Nowi szefowie Muppets Studio mieli podobno własną wizję na temat tego, jak ma wyglądać ich najnowszy serial. Kitsis, Horowitz i Gad nie chcieli jednak rezygnować z pomyslów, nad którymi pracowali od lutego. Zrezygnowali więc całkowicie ze współpracy z Disney+.

Czy Bert i Ernie z „Ulicy Sezamkowej” są gejami? Zdania są podzielone
Czy Bert i Ernie z „Ulicy Sezamkowej” są gejami? Zdania są podzielone
Przeczytaj także Czy Bert i Ernie z „Ulicy Sezamkowej” są gejami? Zdania są podzielone

Muppety pojawią się mimo wszystko na Disney+

Koniec serialowej wersji Muppetów nie będzie mieć wpływu na Muppets Now. Ogłoszony w zeszłym miesiącu program będzie dostępny na Disney+ i zobaczymy w nim ulubieńców publiczności Kermita i Miss Piggy'ego razem z celebrytami, którzy będą ich odwiedzać.

Różnica między dwoma serialami to fakt, że "Live Another Day" miało posiadać scenariusz, podczas gdy "Now" bedzie nagrywanym na żywo programem.

Dla Disneya "Muppety" to nie pierwszy skasowany serial, który mimo ogłoszenia ostatecznie nie trafi na ich nową platformę. Wcześniej szefowie zrezygnowali z tworzenia "Book of Enchantment", który był według Disneya za bardzo mroczny i za drogi.

Zobacz także:  "Jojo Rabbit": są pierwsze recenzje. Satyra o nazistach Taiki Waititiego nie zachwyciła krytyków

Najlepszy muppet to:

Tagi: Seriale Disney Disney Plus