22.03.2018 12:57

Do obsady 3. sezonu „Daredevila” dołączył Jay Ali

Aktor znany z występów w serialu „The Fosters” dołączył do obsady superbohaterskiego show Netfliksa. W kogo wcieli się Jay Ali?

Charlie Cox jako Daredevil
foto: materiały prasowe

Marvel i Netflix nie planują zatrzymać produkcji nowych sezonów swoich seriali. Po premierze 2. sezonu „Jessiki Jones”, następna w kolejce jest druga seria „Luke'a Cage'a”, zapowiedziana na 22 czerwca 2018 roku. Patrząc na historię poprzednich premier seriali na platformie streamingowej, można założyć, że 3. sezon „Daredevila” ukaże się w październiku lub listopadzie 2018 roku.

Na razie jednak nie mamy potwierdzonej daty premiery nowego sezonu serialu o ślepym prawniku walczącym ze złem i występkiem. Poznaliśmy za to nowego członka obsady, który dołączy do ekipy w 3. serii „Daredevila”. Został nim Jay Ali, aktor najbardziej kojarzony z roli w amerykańskim serialu „The Fosters”.

Jay Ali wywiad

Kogo zagra Jay Ali w 3. sezonie „Daredevila”?

Wiemy, że aktor wcieli się w postać Rahula „Raya” Nadeema, który jest „młodym, ambitnym detektywem pracującym dla FBI, który zrobi wszystko dla swojej rodziny”. Niestety nie poznaliśmy jeszcze informacji dotyczących tego, kim jest rodzina postaci Jaya Alego, ale na pewno scenarzyści znajdą sposób, by połączyć ich z Mattem Murdockiem.

Na temat aktora wypowiedział się showrunner 3. sezonu „Daredevila”, Erik Oleson, który stwierdził, że Ali wywołał na twórcach ogromne wrażenie podczas swojego przesłuchania:

"

Uwielbiam Jaya Alego. Nie jest łatwo dołączyć do tak utalentowanej obsady, jaką jest ta, która pracuje przy „Daredevilu”, ale Jay rozłożył nas na łopatki podczas przesłuchania. Jego występy w 3. sezonie pokażą światu, że jest gwiazdą, która tylko czeka na to, by eksplodować. "

„Daredevil” - kiedy premiera 3. sezonu?

Charlie Cox powróci w roli Matta Murdocka/ Daredevila, a Deborah Ann Woll znów wcieli się w Karen Page. Netflix potwierdził również, że Elden Henson i Vincent D’Onofrio wystąpią w 3. sezonie kolejno jako Foggy Nelson i Wilson Fisk/ Kingpin. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale raczej na pewno nowy sezon „Daredevila” zobaczymy jeszcze w 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Daredevil