09.12.2019 12:14

"Dom z papieru": Netflix zaprezentował nową zapowiedź 4. sezonu serialu. Kiedy premiera?

Netflix na CCXP 2019 pokazał teaser 4. sezonu hiszpańskiego serialu "Dom z papieru". Twórcy zdradzili też, kiedy zobaczymy nowe odcinki popularnej produkcji.

Dom z papieru
foto: materiały prasowe/Netflix

W dniach 5-8 grudnia 2019 roku w Brazylii odbył się Brazil Comic Con Experience. Z tej okazji Netflix przygotował niespodziankę dla fanów serialu "Dom z papieru". Zaprezentowano teaser 4. sezonu oraz zapowiedziano, kiedy nowe odcinki trafią do bazy serwisu. Na imprezie obecni byli też odtwórcy ulubionych postaci: Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Pedro Alonso (Berlin), Darko Peric (Helsinki) i Rodrigo de la Serna (Palermo.

"Dom z papieru" sezon 4 - nowy teaser serialu

Już za kilka miesięcy miliony widzów na całym świecie powrócą do Banku Hiszpanii, by towarzyszyć włamywaczom odzianym w czerwone kostiumy i maski Salvadora Dalego, którzy zaryzykowali wszystko, by odbić Rio z rąk hiszpańskich służb specjalnych. W finałowym odcinku 3. sezonu widzieliśmy ostatnie chwile życia Nairobi. To jednak nie zmieni faktu, że jedna z ulubionych bohaterek widzów powróci w kolejnych przygodach gangu.

Trzydziestosekundowa zapowiedź to prezentacja głównych bohaterów, odpowiedzialnych za skok na Bank Hiszpanii. Na samym końcu pojawia się Nairobi, którą prawdopodobnie zobaczymy na tej samej zasadzie, co występ Berlina w poprzednim sezonie - za pomocą retrospekcji.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Powstanie 5. sezon "Domu z papieru". Kiedy nowe odcinki?

"Dom z papieru" sezon 4 - kiedy premiera?

W kontynuacji ponownie wystąpiły gwiazdy trzech poprzednich sezonów hitu. Premiera nowych odcinków odbędzie się w piątek 3 kwietnia 2020 roku tylko na Netflix. Jak zakończy się desperacki napad na jeden z najpilniej strzeżonych budynków w całej Hiszpanii? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

October 2003 Model released television
October 2003 Model released television
Przeczytaj także Znamy najpopularniejszy polski serial. Będziecie zaskoczeni!

Zobacz też: "Dom z papieru" 3. sezon - odc. 1-3 [RECENZJA]

Tagi: Seriale Netflix