26.04.2019 17:12

Elizabeth Olsen zdradziła datę premiery i czas trwania serialu "WandaVision"

Aktorka znana z roli Scarlet Witch została zapytana podczas premiery "Avengers: Endgame" o serial aktorski "WandaVision", który zadebiutuje niedługo za Disney+.

Avengers: Infinity War
foto: kadr z filmu

O serialu "WandaVision" dowiedzieliśmy się oficjalnie jeszcze w 2018 roku, natomiast na konferencji prasowej Disneya w marcu potwierdzono tytuł produkcji, a także pokazano pierwsze zdjęcie, które niestety nie trafiło nigdy do sieci. Na razie seria jest spowita tajemnicą, którego rąbka uchyliła sama Elizabeth Olsen, wcielająca się w tytułową Wandę, znaną też jako Scarlet Witch. 

WandaVision - poznaliśmy szczegóły serialu

Aktorka wzięła niedawno udział w oficjalnej premierze filmu "Avengers: Endgame", gdzie udzieliła kilku wywiadów różnym portalom i telewizjom. W wywiadzie z publikacją Variety Olsen zdradziła, że zdjęcia do "WandaVision" ruszą już jesienią 2019 roku:

"

Już jesienią zaczynamy zdjęcia. Paul Bettany i ja jesteśmy bardzo podekscytowani. Marvel przygotował naprawdę świetną ekipę scenarzystów. "

Olsen zapytano też o to, ile będą trwały odcinki programu. Niestety, aktorka nie znała odpowiedzi na to pytanie, ale przyznała, że sezon ma trwać łącznie około 6 godzin:

"

Wydaje mi się, że łącznie ma trwać koło 6 godzin. Nie wiem jednak, ile będą trwały pojedyncze odcinki. "

Marvel na Disney +, Marvel na Disney +, Foto: the Walt Disney Company
Marvel na Disney +, Marvel na Disney +, Foto: the Walt Disney Company
Przeczytaj także Disney Plus: "Loki" i inne produkcje Marvela na platformie streamingowej Disneya

W wywiadzie padło również pytanie o to, czym inspirowali się twórcy "WandaVision" i o to, o czym serial będzie właściwie opowiadał. Elizabeth Olsen nie zdradziła zbyt dużo szczegółów, ale przyznała, że scenarzyści czerpią z wielu komiksów:

"

Istnieje wiele komiksów, które nas inspirują. Głównymi bohaterami na pewno będą Wanda i Vision, a pierwsze zdjęcie które pokazano przedstawiło nas w latach 50., co jest dobrym teaserem. Będzie naprawdę przyjemnie. Jestem podekscytowana.  "

WandaVision - data premiery

Wygląda na to, że premiera "WandaVision" odbędzie się w 2020 roku. Postaci widzieliśmy ostatni raz w filmie "Avengers: Infinity War", gdzie niestety obydwoje odeszli w trakcie starcia z Thanosem. Najnowszym filmem od Marvel Studios jest natomiast produkcja "Avengers: Endgame", która trafiła do kin 25 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers Marvel Elizabeth Olsen Scarlet Witch Disney Plus