05.10.2017 12:12

Gal Gadot w zapowiedzi „Saturday Night Live”

Izraelska aktorka pokazuje, że nie potrzebuje swojego stroju, żeby zrobić piorunujące pierwsze wrażenie.

Gal Gadot w zapowiedzi „Saturday Night Live”
foto: kadr z wideo

Gal Gadot już 7 października zadebiutuje jako gospodyni w popularnym show „Saturday Night Live”. Producenci  w ramach promocji wydali nową zapowiedź sobotniego odcinka, w której aktorka przychodzi na próbę generalną programu.

Chociaż słowo „przychodzi” może nie do końca oddawać w jaki sposób Gadot pojawia się w studiu:

Zapowiedź przenosi nas do sali prób SNL. Widzimy członków obsady programu Leslie Jones, Mikeya Daya i Becka Bennetta, którzy oczekują przybycia Gal Gadot. Beck Bennet pyta swoich współpracowników, czy myślą że aktorka jest w jakikolwiek sposób podobna do heroiny, którą odgrywa w DC Films Universe. Nagle przez ścianę na salę wpada Gadot, która przyjmuje ikoniczną pozę swojej postaci, z rękoma skrzyżowanymi przed twarzą.

Potem następuje rozluźnienie atmosfery. Aktorka wita się z obsadą, na co Lelie Jones odpowiada, że nie może ona robić wyrwy w ścianie wchodząc do pomieszczenia, i że następnym razem powinna użyć drzwi. Gadot przeprasza aktorów, którzy jednocześnie zaczynają się zastanawiać w jaki sposób wymawia się nazwisko byłej Miss Izraela. Gościem muzycznym odcinka z Gal Gadot będzie Sam Smith.

Gal Gadot jest ostatnimi czasy bardzo zapracowana. Oprócz promowania zbliżającej się wielkimi krokami „Ligi Sprawiedliwości”, aktorka znalazła też czas i pozowała z fanami. Zaczyna również pracę nad sequelem wydanej w lipcu 2017 roku „Wonder Woman”, w którym prawdopodobnie zagra rolę biseksualistki. Aktorka musiała też zmagać się z nieprzyjemnymi komentarzami Jamesa Camerona.

„Liga Sprawiedliwości” pojawi się w kinach już 17 listopada 2017 roku. W filmie oprócz Gadot wystąpią m.in. Ben Affleck, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher czy Henry Cavill.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wonder Woman