21.08.2018 14:14

Gdzie i kiedy można obejrzeć odcinek „Pory na przygodę” inspirowany „Minecraftem”?

Cartoon Network zabiera widzów do świata „Pory na przygodę”, który tym razem inspirowany jest grą „Minecraft”. Kiedy będzie emisja odcinka „Diamenty i cytryny”?

Pora na przygodę
foto: materiały prasowe

25 sierpnia kanał Cartoon Network zaprezentuje efekt owocnej współpracy z Mojang AB, czyli szwedzkim producentem gier komputerowych dla Microsoft Studios. Partnerzy połączyli siły w realizacji wyjątkowej odsłony „Pory na przygodę” – serialu uhonorowanego m.in. nagrodą Emmy. Specjalny odcinek „Diamenty i cytryny” przedstawia wizję Krainy Ooo zainspirowaną „Minecraftem” Markusa Perssona.

Entuzjaści gry komputerowej o otwartym świecie oraz fani serialu zobaczą, jak główni bohaterowie - nieroztropny chłopiec Finn i dobroduszny pies Jake - przemierzają odległe zakątki magicznego kontynentu. Przybrani bracia, którzy zawsze mogą na siebie liczyć, doświadczą po drodze niepowodzeń i będą razem cieszyć się z sukcesów. Wraz z przyjaciółmi spotkają barwnych tubylców i odnajdą niesamowite przedmioty. Przyjdzie im też stawiać czoła poważnym zagrożeniom:

Gdzie i kiedy obejrzeć Porę na przygodę x Minecraft?

Cartoon Network to kanał dla dzieci wypełniony ekscytującą mieszanką komedii i przygody. Seriale z ramówki stacji nawiązują do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje takie seriale komediowe jak: „Niesamowity świat Gumballa”, „Pora na przygodę”, „Zwyczajny serial”, „Clarence”, „Steven Universe” i „Wujcio Dobra Rada”, a także animowane seriale przygodowe: „Atomówki”, „Ben 10” i „Młodzi Tytani: Akcja!”.

Starsi widzowie mogą za to kojarzyć takie produkcje, jak „Ed, Edd i Eddy”, „Laboratorium Dextera”, „Johnny'ego Bravo”, czy „Chojrak, Tchórzliwy pies”. A jak dobrze pamiętacie te stare kreskówki? Możecie sprawdzić w naszym quizie: „Jak dobrze znasz klasyczne bajki Cartoon Network?”.

Kiedy emisja Pora na przygodę: Diamenty i cytryny?

Specjalny, inspirowany Minecraftem odcinek „Pora na przygodę: Diamenty i cytryny” będzie można oglądać w Cartoon Network w sobotę 25 sierpnia o godz. 10:05.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale