02.11.2017 10:34

„Grand Tour” powraca w zwiastunie drugiego sezonu

Fani przygód Jamesa Maya, Richarda Hammonda i Jeremy’ego Clarksona nie będą musieli długo czekać na powrót dżentelmenów na drogi. Sprawdźcie kiedy premiera drugiego sezonu!

„Grand Tour” powraca w zwiastunie drugiego sezonu
foto: kadr z wideo

Jak donosi oficjalny profil programu „Grand Tour” na Facebooku, drugi sezon będzie miał premierę już 8 grudnia 2017 roku. Sezon pierwszy okazał się być hitem, ale trudno się dziwić, skoro poprzedni program panów, czyli „Top Gear” był w pewnym momencie najczęściej oglądanym programem telewizyjnym na świecie.

Teraz oficjalnie potwierdzono powrót „Grand Tour” i jego trzech popularnych prowadzących w świetnym zwiastunie, w którym użyto znanego utworu „Live and Let Die” z repertuaru Paula McCartneya i Wings:

A jakie atrakcje tym razem wymyślili dla Maya, Hammonda i Clarksona twórcy programu? Między innymi zjeżdżanie brytyjskimi limuzynami po lodowcu, budowanie amfibii ze starego samochodu, a także rajd po Afryce z użyciem różnych środków transportu. Oprócz tego nie zabraknie również luksusowych sportowych samochodów, czy innych atrakcji znanych z poprzednich sezonów „Grand Tour” czy „Top Geara”.

Program nadawany jest na platformie Amazon Prime, które jest jednym z konkurentów takich przedsięwzięć jak Netflix czy Hulu i aby go oglądać należy wykupić subskrypcje do programu. To skutecznie obniża oglądalność „Grand Tour”, lecz mimo to program był hitem i zarobił na tyle dużo, że zasłużył na drugi sezon.

Sezon drugi „Grand Tour” zadebiutuje na Amazonie Prime już 8 grudnia 2017 roku. Program niezmiennie będzie prowadzony przez tercet – Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond.

A wy będziecie oglądali nowy sezon „Grand Tour”?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Grand Tour