31.10.2017 11:09

Ile zarabiają aktorzy ze „Stranger Things”?

Jeszcze dwa lata temu te dzieciaki nie były zbyt znane. Teraz cały świat kojarzy młodych aktorów, a wszystko dzięki roli w serialu „Stranger Things”. Czy popularność idzie w parze z zarobkami?

Ile zarabiają aktorzy ze „Stranger Things”?
foto: kadr z serialu Stranger Things

2. sezon „Stranger Things” pojawił się pod koniec października 2017 roku i śmiało można było zakładać, że okaże się hitem. Po sukcesie 1. sezonu nie było innej możliwości. Fani z całego świata czekali na kolejną dawkę przygód dzieciaków z miasteczka Hawkins, w którym dzieją się tajemnicze rzeczy. Co prawda początkowo nie wiele osób wierzyło, że popkulturowa mieszanka i to jeszcze osadzona w latach 80. wypali. Jednak nostalgia oraz umiejętności twórców zrobiły swoje i 2. sezon to nie ostatnie słowo Netfliksa.

Wśród obsady znalazło się wielu dziecięcych aktorów. Jeszcze do niedawna niewiele osób o nich słyszało. Dziś prawie każdy kojarzy Mike'a, Eleven, Dustina, Lucasa, czy Willa, nawet osoby, które nie widziały żadnego odcinka serialu. Dzieciaki zaprezentowały swój talent i podbiły serca widzów na całym świecie. Wiele osób na pewno zadaje sobie pytanie: „Ile zapłacił im Netflix?”. Spokojnie, mamy odpowiedź na to pytanie.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix