08.11.2018 13:40

Jak Negan z "The Walking Dead" korzysta z toalety w swojej celi?

Negan z "The Walking Dead" został pokonany i trafił do ciasnej celi. Fani zastanawiają się, w jaki sposób złoczyńca korzysta z toalety. Z wyjaśnieniami spieszą twórcy serialu.

The Walking Dead - Negan w celi
foto: kadr z serialu The Walking Dead

W finale 8. sezonu "The Walking Dead" dochodzi do ostatecznej konfrontacji ludzi Ricka Grimesa (Andrew Lincoln) z grupą dowodzoną przez Negana (Jeffrey Dean Morgan). Oczywiście główny bohater wygrywa pojedynek, co skutkuje uwięzieniem niebezpiecznego tyrana w celi. W 9. sezonie widzimy Negana z długą brodą zamkniętego, podobnie jak w komiksach, za kratami. Widzowie serialu zaczęli się zastanawiać nad warunkami, w jakich więziony jest złoczyńca.

"The Walking Dead" sezon 9. - gdzie załatwia się Negan?

Mieszkańcy zamknęli Negana w celi, która odbiega standardem od współczesnych więzień. Nowy dom mężczyzny urządzono w dość minimalistycznym stylu. W zasadzie nie ma w nim nic oprócz pustych ścian, stalowej kraty, betonowej podłogi i prowizorycznej pryczy. Fani "The Walking Dead" zaczęli się zastanawiać, gdzie Negan załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Z pomocą zjawiła się showrunnerka serialu Angela Kang, która w rozmowie z Cinemablend rozwiała wszelkie wątpliwości.

"

Nie widzimy jej tam [kaczki sanitarnej], ale pojawi się w bardzo znaczącym momencie w dalszym etapie tego sezonu. W sumie w tym momencie może mieć tam nawet wiadro, ale naprawdę zależało nam, aby okryć jego celę w tak dużym mroku, by każdy róg był czarny jak smoła. Ale przemyśleliśmy ten problem. "

Uff! Na szczęście twórcy zadbali, by osadzony w swojej celi miał podstawowe warunki do życia. W końcu głupotą byłoby, żeby mieszkańcy Aleksandrii wyprowadzali tak niebezpiecznego więźnia, jak Negan na spacery do toalety. Tym bardziej że wiele osób z grupy Ricka marzy, by położyć swoje ręce na gardle złoczyńcy. Kang zapowiedziała, że kaczka/wiadro, której używa Negan, będzie pełniła/o ważną rolę w kolejnych odcinkach 9. sezonu. Być może tyran użyje go, by uciec z więzienia i zemścić się na mieszkańcach Aleksandrii.

To nie pierwszy raz, kiedy fani fikcyjnych postaci zastanawiają się nad ich potrzebami fizjologicznymi. Jakiś czas temu pisaliśmy o sposobie korzystania z toalety komiksowego Iron Mana. Jak potoczą się dalsze losy uwięzionego Negana? Kiedy zobaczymy jego toaletę? Dowiemy się w kolejnym odcinku "The Walking Dead". Serial debiutuje co niedzielę na stacji AMC. W Polsce jest dostępny na kanale FOX.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale The Walking Dead Jeffrey Dean Morgan