14.03.2017 13:28

Jaka jest najgorsza scena z „Gry o tron”?

Twórcy przeboju HBO przyznali, że nie są nieomylni i zdradzili, która scena z „Gry o tron” ich zdaniem woła o pomstę do nieba.

Jaka jest najgorsza scena z „Gry o tron”?
foto: kadr z serialu

David Benioff i Dan Weiss gościli na panelu na South by Southwest, który był moderowany przez gwiazdy serialu Maisie Williams i Sophie Turner. To właśnie tam twórcy wyjawili, że w 7. sezonie „Gry o tron” gościnnie wystąpi Ed Sheeran. Podzielili się też jednak swoimi przemyśleniami na temat tego, w którym momencie powinęła im się noga.

Która scena z którego odcinka jest według Benioffa i Weissa godna pożałowania?

"

Jest sekwencja z odcinka pilotażowego, która może być najgorszą sceną, którą kiedykolwiek napisaliśmy, a na pewno najbardziej zawstydzającą. Starkowie, Jon Snowy i Theon przycinają włosy. Wszyscy są z nagimi torsami i od razu można spytać „po co to tam jest?”. Jedynym powodem jest to, że nie było ciągłości między scenami. Bohaterowie mają różnej długości brody w scenach z dokrętek. Wszyscy się prężyli, bo byli bez koszulek, napinali mięśnie na brzuchu. "

Zobaczcie scenę wymienioną przez twórców, która została dodatkowo opatrzona ich komentarzem:

Miejmy nadzieję, że w kolejnym sezonie twórcy nie będą się już niczego wstydzić. Jego emisja na antenie HBO startuje 16 lipca 2017 roku. Będzie to już przedostatnia seria, która będzie liczyć zaledwie 6 odcinków. Scenariusz do pierwszego epizodu z 7. sezonu zostanie napisany przez Davida Hilla, Bryan Cogman zajmie się drugim epizodem, zaś kolejne cztery napiszą Weiss i Benioff. Zobaczcie zapowiedź kolejnej serii odcinków:

Nowe epizody będą reżyserować Alan Taylor, Jeremy Podeswa, Mark Mylod oraz niezwiązany dotąd z serią Matt Shankman. Z kolei na ekranie zobaczymy kilka nowych twarzy. Ujawniono, że swój udział w „Grze o tron” będzie miał Jim Broadbent, który zagra maestera Cytadeli, gdzie wybrał się Sam.

Robert Skowronski
Tagi: Seriale Gra o tron