17.08.2019 16:29

Jakie seriale zobaczymy w 5. fazie MCU? Nowe pogłoski

Choć 4. faza Marvela dopiero przed nami, w sieci pojawiły się już pogłoski związane z serialami, które mają wejść w skład fazy 5. Co szykują dla nas twórcy?

Foto: materiały prasowe Marvel
Foto: materiały prasowe Marvel

Gdy w 2020 roku wystartuje 4. faza Kinowego Uniwersum Marvela, produkcje telewizyjne staną się integralną częścią uniwersum. W nadchodzących latach czekają nas premiery czterech seriali, traktujących o dobrze znanych nam bohaterach. Jesienią 2020 roku, na platformie Disney Plus, zadebiutuje "Falcon i Zimowy Żołnierz". Wiosną 2021 śledzić będziemy losy Wandy Maximoff i Visiona w serii "WandaVision". Wtedy również Tom Hiddleston powróci do roli boga kłamstw w "Lokim". Serialową część 4. fazy MCU zamknie "Hawkeye", którego debiut odbędzie się jesienią 2021 roku. Jak jednak donosi portal Comicbookmovie.com, na tym nie koniec serialowych produkcji. Jak twierdzi pogłoska, w 5. fazie MCU czekają nas seriale przedstawiające losy zupełnie nowych superherosów. O kogo chodzi?

Marvel - jakie seriale wejdą w skład 5. fazy MCU?

Jak twierdzi źródło portalu Comicbookmovie.com, włodarze Marvela rozpoczęli już przygotowania do seriali, które wejdą w skład 5.fazy. Swoje pięć minut na platformie Disney Plus mają otrzymać bohaterowie, których dotąd nie widzieliśmy na ekranie. Wśród nich ma się znaleźć Ms. MarvelKamala Khan (bo tak naprawdę nazywa się ta postać) to pierwsza muzułmańska superbohaterka, która jest zmiennokształtną przedstawicielką rasy Inhumans.

Avengers
Avengers
Przeczytaj także Marvel niechcący zdradził na Facebooku tytuły 6 filmów z piątej fazy. Będzie się działo!

Zgodnie z przeciekiem, w serial zaangażowana ma być Mindy Kaling - aktorka, reżyserka, scenarzystka i producentka, która już jakiś czas temu sugerowała, że prowadzi rozmowy z Marvelem. Plotka pochodzi podobno z tego samego źródła, co informacja o serialowym Obi-Wanie z Ewanem McGregorem w roli głównej. Jednak przypominamy, że dopóki nie zostanie to oficjalnie potwierdzone, dołączenie Ms. Marvel do MCU pozostaje w sferze pogłosek.

Zobacz też: Marvel szuka kogoś, kto mógłby zagrać "króla starożytnej cywilizacji". Czy zbliża się film o Namorze? 

Tagi: Film News Seriale Marvel