05.10.2017 10:53

Jeffrey Dean Morgan chce odcinka „The Walking Dead” poświęconego Neganowi

Gdyby Morganowi udało się zrealizować jego marzenie, to fani mieliby możliwość jeszcze lepszego zapoznania się ze złym charakterem.

Jeffrey Dean Morgan chce odcinka „The Walking Dead” poświęconego Neganowi
foto: materiały prasowe

Zaledwie kilka tygodni przed premierą nowego, ósmego już sezonu „Żywych Trupów”, Jeffrey Dean Morgan udzielił wywiadu portalowi Entertainment Weekly, w którym poopowiadał co nieco o swojej postaci, czyli Neganie.

Aktor przyznał w rozmowie, że nie chce odgrywać swojej postaci jak typowego „złego”:

"

Muszę być bardzo ostrożny w tym co robię, bo scenarzyści mają ogromną przyjemność z pisania dialogów dla tej postaci, więc muszę być czujny, żeby czasami trochę przytemperować to co napisali, żeby Negan nie stał się postacią jednowymiarową. Wszyscy chcą żeby on był tym „dużym złym”, ale nie chcę go w taki sposób odgrywać. Nie zgadzam się na to, bo ma on jeszcze warstwy, których nie odkryliśmy. W tym roku ze Scottem Gimplem, naszym scenarzystą, chcemy odkryć co siedzi w głowie tej postaci. "

Aktor przyznał również, że bardzo chce, aby twórcy zechcieli pokazać dlaczego Negan jest jaki jest. Według Morgana najlepszym sposobem byłoby pokazanie jego wcześniejszej historii:

"

I ciągle żyję marzeniem, że pewnego dnia zrobimy w końcu odcinek całkowicie poświęcony przeszłości Negana, bo ta historia jest niesamowita. Nie mam pojęcia czy to będzie w tym roku, bo będziemy go widywali dosyć często. Oprócz tego ma również tendencje do nadmiernego gadania, więc opowie widzom nieco o sobie, co jest super. To będzie bardzo fascynujące. I oczywiście, wciąż pozostanie kawałem ch***! "

Postać odgrywana przez Morgana jest jedną z najciekawszych bohaterów popularnego serialu. W przeciągu kilku minut od pojawienia się na ekranie Negan pozbył się dwóch głównych bohaterów, a także spowodował, że FCC, czyli amerykańskie biuro cenzury, pogroziło palcem telewizji AMC, która produkuje serie.

Wiemy na pewno, że zombie i posoka dalej będą chlebem powszednim dla ocalałych w świecie „The Walking Dead”. Jak natomiast potoczą się ich losy dowiemy się już 22 października 2017 roku. Wtedy właśnie debiutuje 8 sezon serialu. A wy chcielibyście zobaczyć odcinek o przeszłości Negana?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale The Walking Dead