07.08.2019 10:15

Koniec dzieciństwa. "Kevin sam w domu" doczeka się nowej wersji na Disney+

Podobny los czeka także "Noc w muzeum", "Fałszywą dwunastkę" oraz "Dziennik cwaniaczka". Wszystkie te serie mają się doczekać rebootów na platformie Disney+.

Kevin sam w domu
foto: kadr z filmu "Kevin sam w domu"/Disney

Disney oficjalnie poinformował, że planuje stworzyć całkowicie nową wersję "Kevina samego w domu", czyli świątecznego klasyka z 1990 roku. Jak podaje Entertainment Weekly, Bob Iger chce by firma stworzyła nową wersję filmu Christophera Columbusa dla "współczesnej generacji". 

Powstaje nowa wersja Kevina samego w domu

Oprócz "Kevina samego w domu" nowych wersji doczekają się również "Noc w muzeum", "Fałszywa dwunastka" oraz "Dziennik cwaniaczka". Wszystkie 4 tytuły mają zadebiutować na Disney+, czyli platformie streamingowej Disneya, która wystartuje już w listopadzie 2019 roku. 

Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Przeczytaj także Disney + znamy pełną listę premier

Jak zauważyli dziennikarze The Hollywood Reporter, firma na razie nie sprecyzowała, czy nowe wersje będą filmami, czy też serialami. Podobnie jest zresztą z nazwiskami twórców, obsadą, czy informacjami na temat premier nadchodzących produkcji. 

Nowe rebooty dołączają do listy kilkunastu produkcji pełnometrażowych i seriali, które pojawią się ekskluzywnie na platformie Disney+. Firma potwierdziła już seriale osadzone w uniwersum Marvela, pierwszy aktorski serial ze świata "Gwiezdnych wojen", czyli "The Mandaloriana", a także serial dokumentalny "Świat według Jeffa Goldbluma". 

Tak jak wspomnieliśmy - data premiery nowej wersji "Kevina samego w domu" pozostaje nieznana. 

Zobacz także: To najlepszy rok w historii Disneya

Uważacie, że reboot "Kevina samego w domu" to dobry pomysł?

Tagi: Kevin sam w domu Disney Disney Plus