21.06.2019 08:32

Koniec świata w ostatnim zwiastunie 3. sezonu "Stranger Things"

Netflix opublikował nowy zwiastun serialu "Stranger Things". Wygląda na to, że w 3. sezonie główni bohaterowie przeżyją naprawdę przerażającą przygodę. 

Stranger Things
foto: kadr z serialu Stranger Things

Na nowe odcinki "Stranger Things" czekają miliony widzów na całym świecie. Do tej pory Netflix był dość powściągliwy, jeśli chodzi o zdradzanie szczegółów fabularnych. Dotychczasowe materiały promocyjne intrygowały, ale nie mówiły wprost, z czym zmierzą się dzieciaki z Hawkins. Mimo tajemniczej otoczki zwiastuny były utrzymane w dość cukierkowym klimacie. Wszystko zmienia najnowsza zapowiedź "Stranger Things", która pokazuje, że twórcy serialu nie zapomnieli o elementach horroru i science fiction, towarzyszących produkcji od samego początku. W nowym sezonie będzie ich zdecydowanie więcej. 

"Stranger Things 3" - nowy zwiastun serialu Netflix

To, że w miasteczku w stanie Indiana czai się zło, fani serialu wiedzieli od 1. sezonu. W 2. zasugerowano, że mroczne siły z alternatywnego świata to coś znacznie więcej niż przerażający Demogorgon. W kontynuacji przekonamy się, że poprzednie przygody były jedynie wstępem do tego, co czeka bohaterów tym razem. 

Zwiastun rozpoczyna się od monologu tajemniczej postaci, która prawdopodobnie jest władcą Drugiej Strony. Co gorsza, okazuje się, że podczas ostatniej przygody, stwór nazwany Łupieżcą Umysłów wcale nie został wygnany do swojego świata. Eleven zamknęła przejście między wymiarami, ale mroczna istota pozostała na Ziemi i wcieliła się w jedną z osób mieszkających w Hawkins. Czy chodzi o Billy'ego - przyrodniego brata Max? 

Sadie Sink (Stranger Things)
Sadie Sink (Stranger Things)
Przeczytaj także Spin-off "Stranger Things" zdradzi, co się działo z Max zanim trafiła do Hawkins

Z trailera wynika, że Łupieżca Umysłów stworzy na Ziemi nową armię i zacznie budować coś, co zagrozi całemu światu. W monologu antagonisty słychać zapowiedź końca świata. Wygląda na to, że główni bohaterowie będą musieli stanąć do walki, jakiej do tej pory nie stoczyli. W zwiastunie widzimy, jak łączą siły przeciwko złu zagrażającemu Ziemi. 

"Stranger Things 3" - kiedy premiera na Netflix?

Jak zakończy się ta emocjonująca przygoda? W jaki sposób dzieciaki z Hawkins pokonają zagrożenie z Drugiej Strony? Przekonamy się już za kilkanaście dni. 3. sezon "Stranger Things" trafi na Netflix już 4 lipca 2019 roku. Jak zwykle na platformie pojawią się od razu wszystkie nowe odcinki. 

Zobacz też: Gwiazdy "Stranger Things" twierdzą, że serial potrzebuje jeszcze "jednego lub dwóch sezonów", by wszystko zakończyć

Tagi: Seriale Stranger Things Netflix