10.04.2019 16:50

"Lucyfer" - nowy teaser zdradził datę premiery 4. sezonu

Fani czarującego diabła z Los Angeles mogą odetchnąć z ulgą i rozpocząć odliczanie, ponieważ dzięki nowemu teaserowi wiemy, kiedy na Netfliksie pojawią się nowe odcinki.

Lucyfer
foto: kadr z wideo

W środę 10 kwietnia 2019 roku Netflix opublikował kolejny teaser 4. sezonu "Lucyfera". Po raz kolejny Tom Ellis kusi widzów swoim nagim torsem. Diabeł popija whiskey, a następnie patrzy się w kierunku obiektywu kamery. Wideo trwa zaledwie 30 sekund, ale zawiera jedną z najważniejszych informacji - a jest nią data premiery. Mimo wcześniejszych plotek i doniesień, serial nie pojawi się jesienią, a już w maju 2019 roku.

Lucyfer - znamy datę premiery 4. sezonu

A konkretnie w drugi weekend maja - 4. sezon "Lucyfera" zadebiutuje już 8 maja 2019 roku. Nowe odcinki są promowane hasłem "He is risen", co w wolnym tłumaczeniu na polski oznacza po prostu: "On powstał". Twórcy po raz kolejny bawią się symboliką religijną - w końcu zmartwychpowstanie jest jednym z działań utożsamianym z Jezusem, a nie Szatanem. Patrząc jednak na wyboistą drogę, którą przeszedł serial na przestrzeni ostatniego roku nie jest dziwne, że twórcy traktują 4. sezon jako "zmartwychwstanie produkcji". 

A tak prezentuje się sam wspomniany teaser, na którym Lucyfer popija whiskey wychodząc z basenu:

"Lucyfer", Foto: Materiały promocyjne
"Lucyfer", Foto: Materiały promocyjne
Przeczytaj także "Lucyfer": Wszystko co wiemy o 4. sezonie serialu. Fabuła, obsada, premiera

Lucyfer - plakat 4. sezonu

Na social mediach serialu pojawił się również plakat promujący 4. sezon "Lucyfera", który przedstawia tytułowego bohatera ze skrzydłami. Te jednak nie przypominają tego, co widzieliśmy w poprzednich odcinkach programu - są czarne i skórzane, a nie śnieżnobiałe i pełne piór:

luci

Lucyfer - data premiera

Niestety, na razie nie znamy zbyt dużo szczegółów dotyczących fabuły - wiemy, że w nowych odcinkach pojawi się biblijna Ewa, która dołączy do "miłosnego trójkąta" z Chloe i Lucyferem. Wszystkiego dowiemy się już 8 maja 2019 roku, kiedy to 4. sezon "Lucyfera" pojawi się na Netfliksie.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer