12.04.2019 10:07

"Lucyfer" - twórcy pokazali nowe zdjęcia z 4. sezonu

Netflix pokazał nowe zdjęcia z 4. sezonu "Lucyfera". Nazwał je "wyciekami", a przedstawiają one tytułowego bohatera w różnych mniej lub bardziej ciekawych momentach jego życia. Zobaczcie fotosy.

Lucyfer
foto: kadr z serialu "Lucyfer"

"Lucyfer" niedawno otrzymał datę premiery i pierwszy oficjalny teaser 4. sezonu produkcji. Netflix podzielił się nowymi zdjęciami z nadchodzących odcinków serialu o Panu Piekieł, który przenosi się do Los Angeles i pomaga policji jako "detektyw" z darem przekonywania ludzi do wyjawiania ich najskrytszych pragnień. Oprócz zwykłych ludzi, Lucyfer na swojej drodze napotyka również przeróżne istoty znane z biblii - w 2. sezonie poznaliśmy jego matkę, a od 1. serii jego najlepszym przyjacielem jest jego brat, anioł Amenediel. 

Lucyfer - nowe zdjęcia 4. sezonu

A co słychać u Lucyfera w 4. sezonie? O fabule wciąż wiemy niewiele - twórcy zdradzili jednak, że do życia Pana Piekieł powróci biblijna Ewa (w tej roli Inbar Lavi). Prawdopodobnie w nowych epizodach będziemy świadkami trójkąta miłosnego między Ewą, Lucyferem a Chloe Decker, detektyw, której Lucyfer pomaga. Na nowych zdjęciach widzimy, że Upadły Anioł i Pierwsza Kobieta wybiorą się wspólnie na bal lub inną oficjalną uroczystość (sugeruje to suknia, którą ma na sobie Ewa).

"Lucyfer", Foto: Materiały promocyjne
"Lucyfer", Foto: Materiały promocyjne
Przeczytaj także "Lucyfer": Wszystko co wiemy o 4. sezonie serialu. Fabuła, obsada, premiera

Oprócz tego Lucyfer wciąż będzie pomagał Departamentowi Policji w Los Angeles, ale znajdzie też czas na chwilę rozrywki - widzimy bowiem, jak Pan Piekieł bierze udział w konkursie piękności jako jeden z jurorów i przyznaje kandydatce (lub kandydatowi) aż 69 punktów. Możemy być zatem pewni, że Netflix nie namiesza za bardzo w charakterze produkcji, a bohater pozostanie starym, dobrym Lucyferem (kliknijcie w strzałkę po prawej stronie, żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia):

Lucyfer - data premiery

Na razie nie wiemy, czy do sieci trafi zwiastun 4. sezonu "Lucyfera". Wiemy jednak, że wszystkie nowe odcinki produkcji trafią na Netfliksa już 8 maja 2019 roku. Na platformie są już dostępne wszystkie poprzednie serie serialu, więc możecie nadrobić zaległości przed premierą 4. sezonu.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer