13.02.2018 14:24

Matt Ryan opowiada o pracy przy animowanym „Constantinie”. Premiera jeszcze w 2018 roku

Aktor podzielił się również wrażeniami z planu serialu „Legends of Tomorrow”, w którym wystąpił gościnnie.

Matt Ryan opowiada o pracy przy animowanym „Constantinie”. Premiera jeszcze w 2018 roku
foto: materiały prasowe

Bycie naczelnym demonologiem uniwersum DC to podła robota. Nie dość, że codziennie Constantine balansuje między światem realnym, a tym zamieszkiwanym przez demony, to jeszcze do tego większość napotkanych diabłów i innych poczwar nieczystych od razu chce go zabić. Do tego bardzo słabo płacą.

Na szczęście, Mattowi Ryanowi taka praca bardzo odpowiada. Aktor podzielił się wrażeniami z kręcenia swojego gościnnego występu w serialu „Legends of Tomorrow” i nie brzmi jakby był zdołowany. Epizod, w którym Constantine powraca zatytułowany jest „Daddy Darkhest”, a w nim demonolog prosi o pomoc drużynę Legend. Okazuje się, że demon, na którym egzorcyzm przeprowadzał John, zna liderkę Legend, Sarę Lance/White Canary:

Animowany Constantine - kiedy premiera?

Jak przyznaje sam aktor - postać Johna Constantine'a jest mu tak bliska, że powrót do niej, nawet po kilku miesiącach, nie sprawia mu żadnego problemu. Zwłaszcza, jeżeli materiał z którym Ryan ma współpracować jest dobry:

"

Było super. Scenariusz był fantastyczny i był to pierwszy raz odkąd go zagrałem w „Justice League Dark”. Oczywiście granie całym ciałem jest bardzo różne od grania go samym głosem, ale bardzo pomogły mi dobre dialogi. Nie mogę się doczekać, żeby w końcu obejrzeć cały odcinek. "

Matt Ryan podzielił się również informacjami dotyczącymi serialu animowanego „Constantine”, w którym po raz kolejny podłoży głos postaci tytułowej. O produkcji wciąż wiemy niewiele i oprócz udostępnionego w zeszłym roku zwiastuna serii, nie mamy większej ilości informacji:

"

Skończyłem już serial animowany - zrobiłem go chyba w zeszłym roku. Mam wrażenie, że to było tak dawno temu. Właściwie to muszę wrócić do studia w nadchodzących kilku tygodniach, bo mamy ostatnią sesję, żeby dograć poprawki i inne dokrętki. "

Czyżby taki obrót spraw oznaczał, że serial animowany pojawi się już w 2018 roku?

Kamil Kacperski
Tagi: News Constantine