19.03.2019 10:54

"Miłość, śmierć i roboty": O czym jest nowy serial Netfliksa? Fabuła, obsada, premiera

O czym jest nowy hit Netfliksa? Gdzie oglądać "Miłość, śmierć i roboty"? Kto znalazł się w obsadzie? Przedstawiamy najważniejsze informacje o serialu.

Foto: Kadr z serialu "Miłość, śmierć i roboty"
Foto: Kadr z serialu "Miłość, śmierć i roboty"

Netflix nie zwalnia tempa i znów zaszczycił nas nowym, ciekawym projektem. Tym razem jest to serial animowany zatytułowany "Miłość, śmierć i roboty". O czym jest nowy serial platformy Netflix? Gdzie oglądać i kto w nim zagrał?

"Miłość, śmierć i roboty": O czym jest nowy serial Netfliksa?

"Miłość, śmierć i roboty" jest antologią animowanych któtkometrażówek, przedstawiających odrębne historie. Każda z opowieści utrzymana jest w zupełnie innym klimacie i gatunku, od klasycznego science fiction po rasowy horror. Część z segmentów zawiera poruszający komentarz społeczny, inne zaś pełnią rolę czysto rozrywkową. Mamy tu postapokaliptyczne historie (jak genialna sekwencja z trzema robotami), walki z potworami, pętle czasowe czy rzeczywistość, w której władzę nad światem przejął jogurt. A wszystko to podane z dużą dozą brutalności, stąd próg wiekowy wynosi 18 lat. Każdy odcinek stworzony jest za pomocą innej techniki animacji, zatem serial "Miłość, śmierć i roboty" to prawdziwa wizualna uczta, zaserwowana na wiele różnych sposobów.

Foto: Kadr z serialu "Miłość, śmierć i roboty"

"Miłość, śmierć i roboty obsada" – Kto zagrał w nowym serialu Netfliksa?

Do obsady serialu "Miłość, śmierć i roboty" zaliczają się między innymi:

Beavis i Butt-head
Beavis i Butt-head
Przeczytaj także TOP 15: Najlepsze seriale animowane dla dorosłych - Rick i Morty, South Park i inne

Twórcami nowego serialu Netfliksa są mistrz thrillerów David Fincher oraz reżyser "Deadpoola", Tim Miller. Wszystkie segmenty powstały w oparciu o opowiadania autorstwa między innymi Petera Hamiltona, Philipa Gelatta czy Alastaira Reynoldsa, a za elementy audio-wizualne odpowiadali utalentowani animatorzy z całego świata, w tym również z Polski. Polskie studio Platige Image odpowiada za odcinek zatytułowany "Rybia Noc", w reżyserii Damiana Nenowa.

Zobacz też: >> Polak wyreżyseruje serial animowany "The Liberator" <<

"Miłość, śmierć i roboty": Kiedy premiera i gdzie oglądać?

Serial "Miłość, śmierć i roboty" zadebiutował na Netfliksie 15 marca 2019 roku i jest w pełni dostępny na tej właśnie platformie. Produkcja składa się z 18 odcinków o długości od 6 do 17 minut.

Zobacz też: >> "The Order": Wszystko co wiemy o nowym serialu Netfliksa <<

Natalia Nowecka
Tagi: Netflix