14.06.2018 12:36

Netflix przygotował niespodziankę dla fanów piłki nożnej

Już 14 czerwca 2018 roku rozpoczyna się najważniejsza piłkarska impreza na świecie. Z tej okazji Netflix przygotował dla fanów pięknej gry wiele seriali i filmów o tematyce piłkarskiej.

Netflix przygotował niespodziankę dla fanów piłki nożnej
foto: kadr z wideo

Netflix przygotował dla fanów piłki nożnej nie lada gratkę - z okazji Mundialu w Rosji na platformie streamingowej pojawiły się filmy i seriale opowiadające o pięknej grze. Wśród produkcji, które zaproponuje widzą Netflix znajdują się tytuły opowiadające o pojedynczych zawodnikach, klubach, a także reprezentacjach.

Firma przygotowała wideo zapowiadające produkcje, które znajdują się w ich ofercie. Oferta jest dość różnorodna, a znajdziemy w niej takie filmy, jak „K. Benzema”, „Historia Zlatana”, czy „Les Bleus - historia Francji inaczej”:

K. Benzema

Kontrowersyjny piłkarz Karim Benzema szczerze opowiada o swojej karierze i odnosi się do zarzutów, które zachwiały jego pozycją w reprezentacji Francji.

Les Bleus - historia Francji inaczej, 1996-2016

W tym dokumencie prześledzimy 20 lat z historii piłkarskiej reprezentacji Francji, Les Bleus, której zwycięstwa i porażki odzwierciedlają losy francuskiego społeczeństwa.

Pierwszy zespół: Juventus

Dołącz do zawodników słynnego Juventusu i obserwuj ich batalię o siódme z rzędu mistrzostwo Włoch i triumf w Lidze Mistrzów.

Historia Zlatana

Ten dokument, w którym wykorzystano rzadkie nagrania, opowiada historię gwiazdy futbolu, Zlatana Ibrahimovicia, począwszy od jego wczesnych lat aż po przełomowy rok 2005.

The Real Football Factories

Kochający przemoc piłkarscy chuligani budzą powszechny strach. Dowiedz się więcej o ich specyficznym świecie.

Premier League Legends

Serial dokumentalny prezentujący szczegółowe wywiady i sylwetki piłkarzy, dzięki którym elitarna Premier League osiągnęła dzisiejszy poziom i prestiż.

Pelé

Brazylijski chłopak, który przetrwał trudne dzieciństwo, odważnie wkracza do świata futbolu, by zachwycić świat swoją determinacją i fantastycznymi umiejętnościami.

Boca Juniors 3D: The Movie

Fascynujący film dokumentalny, dzięki któremu kibice piłki nożnej mogą zwiedzić stadion La Bombonera, siedzibę argentyńskiego klubu Boca Juniors.

Soccer City 

W trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej w RPA pięciu miejscowych piłkarzy opowiada o kulturowej wartości sportu w ich zmagającej się z różnymi problemami społeczności.

Uliczna piłka

Profesjonalna piłka nożna wiele zawdzięcza futbolowi rozgrywanemu na ulicach Francji.

21 Thunder

Piłkarze i trenerzy montrealskiej drużyny marzą o sławie. Jednocześnie próbują zapanować nad pozaboiskowym życiem pełnym pasji i miłości, ale też przemocy i strachu.

Gang z boiska

W tym poruszającym dramacie kurator z placówki dla nieletnich przestępców próbuje zmienić nastoletnich więźniów w odnoszących sukcesy piłkarzy.

Boscy piłkarze

Młody ksiądz szkoli drużynę słabo skoordynowanych mnichów, aby wygrać turniej piłkarski i uratować swój klasztor przed przekształceniem w hotel.

Netflix nowości czerwiec 2018

Wszystkie wymienione powyżej produkcje są już dostępne na Netfliksie.Przygotowaliśmy dla was również listę nowości, które pojawią się na platformie streamingowej w czerwcu 2018 roku. Dla miłośników żeńskiego wrestlingu serwis przygotował 2. sezon „Glow”, dla fanów Marvela -  2. sezon „Luke’a Cage’a”, zaś dla amatorów gotowania - kolejną odsłonę programu kulinarnego „Nailed it!”.

Mundial 2018 – daty, mecze Polaków

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczną się 14 czerwca 2018 meczem Rosja-Arabia Saudyjska. Finał odbędzie się 15 lipca 2018. Polska zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca 2018, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca 2018, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca 2018, godz. 16:00). 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix