13.12.2016 15:29

Netflix pokazał tajemniczy zwiastun nowego serialu

Rzecz nazywa się „The OA”... I praktycznie niewiele więcej o niej wiemy. Obejrzyjcie przynajmniej intrygujący trailer.

Netflix pokazał tajemniczy zwiastun nowego serialu
foto: materiały prasowe

Netflix przyzwyczaił nas w ostatnich latach, że wystarczy jego logo na plakacie, by oczekiwać od produkcji wysokiego poziomu. Jak udowodnił sukces „Stranger Things”, „Narcos” czy nowego sezonu „Black Mirror”, na ogół wymagania te zostają spełnione. Niczego innego nie powinniśmy spodziewać się po właśnie zapowiedzianym „The OA”.

Produkcję zrealizowano według pomysłu Zala Batmanglijego i Brit Marling. Z trailera możemy wywnioskować, że historia została osnuta wokół odnalezionej po siedmiu latach niewidomej dziewczyny, która nie miała nawet okazji zobaczyć wcześniej swoich rodziców. Szybko okazuje się jednak, że sprawa nie jest taka prosta, a jej zniknięcie może być o wiele poważniejszą tajemnicą...

W rolach głównych zobaczymy Brit Marling, a także Iana Alexandra, Willa Brilla, Emory'ego Cohena, Patricka Gibsona i Brendana Meyera. Sam Netflix reklamuje swoją produkcję w następujących słowach:

"

To potężna, psychodeliczna opowieść o tożsamości, relacjach międzyludzkich i granicach pomiędzy życiem a śmiercią. Oryginalny serial Netfliksa to odyseja w ośmiu częściach wyprodukowana we współpracy z Plan B Entertainment i Anonymous Content. Oferuje widzom pojedyncze doświadczenie, które niweczy wyobrażenia o tym, jak można przedstawiać serialowe historie. "

Enigmatyczny zwiastun zobaczycie poniżej:

Pierwszy sezon serialu rozpisano na osiem odcinków. Wszystkie z nich trafią naraz - w klasycznym modelu dystrybucji Netfliksa - do katalogu platformy już 16 grudnia 2016 roku.

Jakie macie wrażenia po tym zwiastunie?

Jakub Gańko
Tagi: Seriale