21.05.2019 10:44

Nowa zapowiedź "Stranger Things" przypomina, że nadchodzi lato

Serwis Netflix zaprezentował fragment jednego z odcinków 3. sezonu "Stranger Things". W sieci pojawiły się też plakaty, przedstawiające głównych bohaterów hitu platformy streamingowej. 

Stranger Things
foto: kadr z serialu Stranger Things

Jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku była chyba "Gra o tron". Produkcja już się jednak zakończyła, a co za tym idzie, pole do popisu mają inne stacje i platformy streamingowe. Teraz miłośnicy seriali czekają zapewne na 3. sezon "Stranger Things". Nie bez powodu Netflix zaprezentował serię plakatów i nowy teaser produkcji tuż po finałowym odcinku "Gry o tron". Jak prezentują się nowe zapowiedzi hitowej produkcji?

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także "Stranger Things" - oskarżenie o plagiat zostało wycofane tuż przed rozprawą

"Stranger Things" sezon 3 - nowa zapowiedź serialu Netflix

W sieci pojawił się fragment jednego z nowych odcinków "Stranger Things". Twórcy postanowili pójść na przekór dewizie Starków z "Gry o tron" i przypomnieć wszystkim, że zbliża się lato. Wszystko dzięki scenie rozgrywającej się nad basenem, pilnowanym przez Billy'ego Hargrove'a (Dacre Montgomery) - starszego brata Max, który zalazł za skórę głównym bohaterom "Stranger Things". Jak Billy sprawdza się w nowej roli?

Wygląda na to, że chłopak wzbudzi duże zainteresowanie wśród mieszkanek Hawkins, szczególnie jeśli chodzi o mamę Mike'a Wheelera. Zapowiedź nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących fabuły serialu, ale ponownie twórcy udowodnili, że potrafią oddać ducha lat 80. - czasów, w których rozgrywa się akcja serialu.

To jednak nie koniec. W sieci pojawiły się również plakaty przedstawiające poszczególnych bohaterów "Stranger Things".

Stranger Things 3
Stranger Things 3
Stranger Things 3

"Stranger Things" sezon 3 - kiedy premiera na Netflix?

Zapowiedź zbliżającego się lata nie dotyczy jedynie pory roku, podczas której rozgrywa się akcja 3. sezonu "Stranger Things". Chodzi również o czas, w którym serial zadebiutuje na platformie Netflix. Wszystkie nowe odcinki pojawią się w bazie platformy już 4 lipca 2019 roku. Jakie dziwne wydarzenia tym razem dzieciaki z Hawkins spotkają na swojej drodze? Przekonamy się za kilka miesięcy.

>>Zobacz też: Czy „Stranger Things” i „To” dzieją się w tym samym świecie? Fani znaleźli zaskakujące powiązania<<

Tagi: Seriale Stranger Things