30.07.2019 14:43

Nowy serial Netfliksa przeraził widzów. O czym jest "Typewriter"?

Indyjski serial grozy od platformy Netflix porządnie przeraził widzów. O czym opowiada produkcja?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

"Typewriter" już został okrzyknięty jednym z najbardziej przerażających seriali grozy ostatnich lat. Czyżby Netflix zaserwował nam godnego przeciwnika dla "Nawiedzonego domu na wzgórzu"? O czym opowiada "Typewriter"?

"Typewriter" - o czym?

"Typewriter" przedstawia historię nawiedzonego domu w indyjskim stanie Goa, oraz nawiedzonej książki, która porusza wyobraźnię grupki młodych "pogromców duchów". Gdy do rzekomo nawiedzonego domostwa wprowadza się nowa rodzina, młodzi postanawiają sprawdzić, czy związane z nim przerażające legendy są prawdą.

Foto: materiały prasowe Netflix

Internauci, którzy mieli już okazję zapoznać się z produkcją, zgodnie twierdzą, że nie są w stanie zasnąć w nocy. Niektórzy nazywają serial skrzyżowaniem "Stranger Things" z "Nawiedzonym domem na wzgórzu". Musimy przyznać, że brzmi to co najmniej intrygująco.

"Typewriter" - zwiastun

Tak prezentuje się oficjalny zwiastun serialu "Typewriter":

"Typewriter" - twórcy, obsada

Reżyserem serialu "Tywriter" jest Sujoy Ghosh. W rolach głównych wystąpili Purab Kohli, Palomi Ghosh, Sameer Kochhar, Mikhail Gandhi i Jishu Sengupta.

Najlepsze seriale grozy
Najlepsze seriale grozy
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze seriale grozy w historii

"Typewriter" - premiera

Wszystkie odcinki serialu "Typewriter" dostępne są na platformie Netflix od 19 lipca 2019 roku. Produkcja składa się z 5 odcinków, trwających w przedziale 40-50 minut.

Zobacz też: Netflix stworzy japoński horror osadzony w uniwersum "The Grudge - Klątwa"

Planujesz obejrzeć serial "Typewriter"?

Tagi: Seriale Horror Netflix