11.02.2017 10:32

Obsada i twórcy o fabule 2. sezonu „Stranger Things”

Napływają do nas kolejne skrawki szczegółów fabuły 2. sezonu „Stranger Things”. Co zdradzili bracia Duffer i obsada serialu?

Obsada i twórcy o fabule 2. sezonu „Stranger Things”
foto: kadr z serialu

Głośne hasła, które nie zdradzają zbyt wiele, ale rozbudzają ciekawość. „Stranger Things” w 2. sezonie pokaże trójkąt miłosny, serial będzie jak „Indiana Jonesa i Świątynia Zagłady”, do produkcji Netflixa powrócą nieżyjący bohaterowie. Brzmi interesująco, ale czy będzie to miało odzwierciedlenie na ekranie? Dowiemy się dopiero na Halloween 2017 roku, kiedy to znowu powrócimy do Hawkins, gdzie pojawią się też nowe twarze - wyjawiono już nam nazwiska aktorów, którzy dołączą do serialu Netflixa.

Od powrotu Willa minął rok i mogłoby się wydawać, że wszystko wróciło do normy… ciemność czyha jednak tuż za rogiem, a mieszkańcom Hawkins grozi niebezpieczeństwo. O postaci, którą gra Noah Schnapp opowiedział Matt Duffer:

"

Wciąż ma przebłyski ze świata Upside Down – pytanie brzmi, czy są prawdziwe czy też nie? Wygląda na to, że ma syndrom stresu pourazowego. "

David Harbour, czyli serialowy szef policji Jim Hopper, mówił wcześniej o tym, że bohater grany przez Seana Astina będzie nowym chłopakiem Winony Ryder. Teraz o tej kwestii opowiedziała aktorka:

"

Stara się wiele ukryć. Myślę, że wybrała związek z Bobem, bo chce dobrego ojca w życiu swoich synów. "

O swojej roli opowiedział także David Harbour:

"

Na barki Hoppera spada zadanie bycia głosem stróża prawa, który powie: to się wydarzyło, a to nie miało miejsca. Ma problem z pójściem na ten kompromis, z tym by kłamać i zamiatać wszystko pod dywan. "

Pokazano już nową okładkę magazynu „Entertainment Weekly” z dzieciakami ze „Stranger Things”. To co przykuwa na niej uwagę, to nowa fryzura Jedenastki granej przez Millie Bobby Brown:

ew-1453-13141500

Nowy sezon „Stranger Things” będzie składał się z 9 odcinków, których akcja będzie się działa jesienią 1984 roku. Zdjęcia rozpoczęły się w październiku 2016 i potrwają do kwietnia 2017. W nowych epizodach mamy się więcej dowiedzieć o „odwróconym świecie”.

Robert Skowronski
Tagi: #Seriale #Stranger Things